Blog > Komentarze do wpisu

Modlitwa o pomoc dla czterech osób !

Prośba o modlitwę dla czterech osób !

Tak się złożyło że w jeden dzień zeszły się sprawy trzech osób które są w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Postawione wobec problemu  oraz różnych prób wyprostowania ich popadły w kompletną bezsilność i proszą o modlitwę do Boga w intencji swoich bliskich, którzy najprawdopodobniej wymagają wygonienia sił demonicznych odpowiedzialnych za ten stan.

Nie będziemy tu wyjaśniać i opisywać szczegółów tych spraw ale jedynie naświetlimy z grubsza.

 

Agnieszka.

Żona jednego z naszych kolegów z tego forum ( Lotion ) oto jego apel :

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH TU OBECNYCH


Ciężko mi o tym pisać...

Moja żona jest bardzo chora i to wielce. Ma kłopoty, o których nie chcę tu pisać, ale jest źle. Prawdopodobnie, opętana jest przez demony i to kilka jak nie więcej Sad
Zatruwa sama siebie i rodzinę głownie dzieci, ja też jestem na skraju wyczerpania.

Aby jej pomóc potrzebna jest wspólna modlitwa, może nawet z postem choćby 3 dniowym, aby siła była większa.

Modlę się, ale najwidoczniej to nie wystarcza.. Sad

Wszyscy, którzy by chcieli się dołączyć już teraz dziękuję.

intencja: uzdrowienie mojej żony Agnieszki i oddalenie wszelkich demonów oraz sił złego ,aby wróciła do sił i Bożej łaski.
Może ktoś z was ujmie to ładniej...

Niech modlitwa potrwa określony czas, codziennie powiedzmy przez 2 tygodnie. Na ostatnie 3 dni można się wspomóc postem, kto jak czuje bez narzucania czegokolwiek.

Sprawa jest naprawdę bardzo poważna....

Niech Was Bóg prowadzi i Wam błogosławi.

 

Sprawa była już opisywana przez niego na tym forum jednak sprawa najwidoczniej się mocno pogorszyła i po prostu nie ma innego wyjścia jak modlitwa o uwolnienie!

 

 

Małgorzata.

Tym razem  do mnie osobiście zgłosił się  znajomy ( Grzegorz ), jakiś czas temu nawrócił się na Boga po przeczytaniu Biblii i jest podobnie jak my człowiekiem porzucającym  wszelkie bałwochwalstwo i wszystko co wiąże się z Krk. Wiele razy dyskutowaliśmy na tematy biblijne i wspieraliśmy się. Jednak tym razem przyszło mu zapłacić za  zadarcie z demonami i najprawdopodobniej to co znamy pod pojęciem : "Ducha Jezebel" owładnęło jego żoną  Małgorzatą. Jego żona po prostu zbacza z ścieżki Bożej. Grzegorz prosi o modlitwę o jego żonę by zwierzchności które ją skłaniają do złego oddaliły się, a on sam dostał wsparcie od Boga by umiał sobie poradzić z zachowaniem małżeństwa!  

 

Bożena.

To mama jednej z naszych udzielających się w grupie na Faceboku. (Elwira ). Jej mama od wielu lat miała problemy, oto  część jej relacji:

Opetanie mojej mamy, objawy te same o których pisze Krzysiek... Sprawa ciągnie się całe moje życie (ciut dłużej), zaczęło się od depresji, przez kilkanaście lat brała silne psychotropy - choroba w pewnym momencie na chwile ustąpiła i zaczął się CHAD (afektywna dwubiegunowa) i trwa do dziś. Miała epizod przerwy - jakieś 1,5 kiedy już była zupełnie normalna ale od paru miesięcy widzę ze demony wracają 

Rozumiem ją ponieważ i ja byłem świadkiem ataków demonicznych na moją mamę z powodu tego że się nawróciłem i robiłem porządki z bałwanami jednak moja sprawa to jedynie drobnostka w porównaniu z przypadkiem mamy Elwiry!


Natalia

Młoda dziewczyna, która miała doświadczenia w przeszłości z okultyzmem, jej droga oddala się również od ścieżki Boga.Jesteśmy światkami zmasowanego ataku demonów na członków naszych rodzin. Nie jest przypadkiem że właśnie w momencie kiedy działamy przeciw siłom ciemności, wielu z nas płaci właśnie w ten sposób i cierpi. Wiem że wszystko to można odwrócić modlitwą do Ojca i jego Syna.

Prośmy  Syna Bożego by wstawił się za tymi osobami i odgonił wszelkie złe siły odpowiedzialne za te nieszczęścia. Proszę o to w imieniu :

- Krzysztofa
- Grzegorza
- Elwiry

- NataliiModlitwa trwała by przez tydzień i zakończona by była postem jak kto może. Kto chce może pościć w ciągu tygodnia wszystko  zależy od was.

Wspomnijcie w swoich modlitwach o tych osobach i proście o uwolnienie dla Żony Krzysztofa, o nawrócenie na ścieżkę Boga żony Grzegorza, oraz uwolnienie i uzdrowienie mamy Elwiry!

Nie musimy niczego tłumaczyć Bogu anie jego Synowi bo On wszystko wie zanim wypowiemy modlitwę. Bóg nie ma  za tępego ucha by nie usłyszeć ani za słabego ramienia by nie pomóc.

Proponuję zacząć od dziś modlitwę ponieważ czasu nie ma. Technicznie modlitwa wyglądała by tak że w trakcie wieczornych modlitw dziękczynnych Bogu, prosimy Syna Bożego  o wstawiennictwo dla tych osób. To samo powtarzamy rano podczas dziękczynienia porannego. W piątek kto może pości od rana i o dwudziestej  wieczorem razem o jednej godzinie w poście  kto może odmawiamy ojcze nasz, oraz psalm 23 który rozpoczyna się : "Pan jest Pasterzem moim.." W tym dniu o nic więcej nie prośmy.

Niech Isus ( Jezus ) Chrystus wspomoże nas i zaniesie sprawę do Ojca !

wtorek, 09 sierpnia 2016, uramibushi

Polecane wpisy