RSS
środa, 30 lipca 2014

Szukanie prawdy

Już widzę wasze zdziwienie :) czy uda się nam pogodzić trzy odmienne światy, czy raczej poglądy na otaczającą nas rzeczywistość

Dwa lata temu, kiedy zaczynałem moje prywatne śledztwo w sprawie tych dziwnych zjawisk, byłem nastawiony na badanie głownie UFO, ponieważ jak wiecie w mediach "trąbią" o tym od lat pięćdziesiątych. 

Jednak kiedy zacząłem śledzić różne opinie i artykuły, kolejno natrafiałem na nowe tropy,okazało się że oprócz zwykłych szarych ufoków, pojawiły się ludzie jaszczury, Astan Seran wraz z jego galaktyczną armią która ma bronić ziemi, Anunaki i ich planeta X.


Początkowo postanowiłem wrzucić to "towarzystwo" do jednego wora  i nadać pieczęć : "Sprawdzone UFO to goście z kosmosu".

Jednak nie dawało mi spokoju pewien fakt, w trakcie poszukiwań natrafiałem na materiały związane z opętaniami przez demony, to burzyło moje dotychczasowe poglądy, znani wykładowcy od  NEW AGE raczej unikali tematu, albo starali się je podczepić  pod tak zwane "channelingi", lub programowanie Reptilian ( ludzie jaszczury, węże ).

Więc postanowiłem podzielić wszystko na trzy grupy :

- UFO - szaraki które przybyły z dalekiej gwiazdy i starają się nas   podporządkować i wykorzystywać

 

Szaraki

- Repilian Agenda - czyli wszystko o czym mówi i pisze David Icke, główny propagator tej teorii, dla tych którzy nie znają tematu Reptilianie to rasa obcych, która kiedyś mieszkała na powierzchni ziemi ale gdzieś poleciała by wrócić po długim czasie znowu na ziemię. A tu nagle jacyś ludzie na ich planecie !. Rzekomo inna dobra rasa "rozplemiła" nas, podczas nieobecności wężowych gospodarzy :).

 

Reptilian

 

 

Według Dawida Icka, od momentu powrotu Reptylian, które miało niby miejsce  jakieś 10 000 lat temu, zaczyna się klęska ludzi, obecnie starają się nas wyniszczyć technologią która ma spowodować nasze wyniszczenie, planują NWO

Zamieniają się w ludzi i ukrywają się w ludzkiej postaci, stojąc za największymi politykami, rodzinami królewskimi świata, oraz społecznością Iluminati.

- demony, oraz upadłe anioły. Z biblii wiemy że część aniołów stała się nieposłuszna Bogu i poczynała sobie z ziemskimi kobietami, płodząc potomstwo, tak zwanych olbrzymów, które później stało się demonami. Upadłe anioły zaś zostały uwięzione w otchłani.

 

upadłe anioły i demony

Więc tak sklasyfikowałem na trzy poglądy które były filarami mojego śledztwa. Szukałem cech wspólnych, wzajemnych korelacji, szybko okazało się że są i to powalające !!

Ku mojemu zdziwieniu, okazało się że propagatorzy UFO jak i również Dawid Icke, wskazywali  źródło na swoje dowody właśnie Biblię !. Wiedziałem że muszę przeczytać tą starą księgę, by się dowiedzieć więcej.

Czytałem ją pod kątem:

"ok przeczytam co ciekawsze fragmenty, upewnię się że Dawid Icke mówiąc o wężu z Edenu widział Reptyliana, Däniken wszędzie gdzie mowa o "Chwale Pana", widzi statek kosmiczny, i pewnie obaj mają rację, zapewne i ja dojdę do takich wniosków jak oni."

Czytanie Biblii .. jako sposób na dowiedzenie się czegokolwiek cennego o tym świecie  okazało się dla mnie zbawienne !!

Tak moi drodzy, okazało się że nie trzeba żadnych teleskopów, satelit, tajemnych ksiąg wedyjskich, włamywania się do "strefy 51" by zbliżyć się do prawdy.

Wystarczy otworzyć tą wyśmiewaną przez wielu księgę i przeczytać, a zobaczycie kłamstwo tego świata, jak skomle w obawie że znacie prawdę.

Przypomnijmy sobie teraz tytuł jaki nadałem temu postowi:

"Czy istnieje wspólny mianownik dla: UFO, reptylian, objawień maryjnych?"

Tak istnieje wspólny mianownik, są nimi Demony i ten który wydaje im rozkazy SZATAN !

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów na ten temat, zapraszam pod ten lin najpierw : link

inne przydatne linki:

coś o projekcie Blue Beam

https://www.youtube.com/watch?v=965XgQAcjfY

Rozpocznij własne dochodzenie, czasu jest mało, jeśli zdecydujesz się zacząć czytać Biblię by się przekonać sam, poproś w krótkiej modlitwie Isusa Chrystusa, o zrozumienie tej księgi, jest to ważne, nawet jeśli  miała by być to pierwsza twoja modlitwa w TWOIM ŻYCIU.

Korzystaj z hiperłączy w tekstach by dowiadywać się więcej !!poniedziałek, 28 lipca 2014Papież Kościoła katolickiego, oprócz wielu tytułów jakimi jest oficjalnie nazywany, posiada również pewien tytuł który jest najczęściej używany przez wiernych tego kościoła ale i nie tylko.

typowy "Ojciec Święty"


"OJCZE ŚWIĘTY", tak zwracają się pielgrzymi przybywający z różnych stron świata, skandują głośno przed oknem papieskim na Placu Św. Piotra.

Święty w języku hebrajskim ( godesz ), oznacza "Oddzielony", dla starożytnych Izraelitów, człowiek noszący to miano musiał żyć ściśle według przykazań bożych, nie bacząc na radości życia i wygody wybierał życie ubogiego człowieka, bardzo często mieszkał na odludziu i przeważnie był prorokiem, czyli miał dar przekazywania słowa od samego Boga ludziom. Osoba taka jak np. Prorok Eliasz który żył około 1000 lat p.n.e. w Izraelu, posiadał moc którą dał mu Bóg , by odwieść lud od ścieżek pogańskich religii, pokazując moc prawdziwego Boga, dokonując widowiskowych czynów, dzięki nim uwierzytelniał siebie jako posłańca bożego oraz prawdziwego Stwórce.

 

Wyraz Święty w Starym Testamencie nie jest szczodrze używany, nie każdy zasługiwał na to miano, musiał to być tylko wyjątkowy człowiek , wierny swojemu Bogu, który się wyróżniał tym że Bóg przez niego mówił oraz czynił, dlatego był oddzielony od reszty społeczeństwa.
Najlepszy przykład świętych można znaleźć w Księdze Daniela, gdzie trzech świętych zostało wrzuconych do pieca przez Władce Babilonu, za to że nie chcieli oddać pokłonu złotemu posągowi którego pogański lud Babilonu uważał za swojego boga. Bóg ochronił trzech wiernych mu ludzi, tak że ogień ich nie trawił, a tamci jeszcze sobie chodzili po w środku pieca, a ci którzy ich tam wrzucili nie mogli na 5 m nawet podejść taki był żar od niego.
Jak sami widzicie być świętym nie jest to lekkie życie

Sam Bóg jest nazywany jest jako ŚWIĘTY IZRAELSKI, czyli Stwórca również nosi to miano, jest pierwszym świętym i największym z nich,
dlatego że przez swoją doskonałość odróżnia się od wszystkich, a ludzie tacy jak Eliasz, byli tylko mu podobni, każdy który wyrzeknie się świata i wszystkiego co on mu oferuje, dla samego Boga jest podobny świętemu, czyli Bogu.
Co jednak mówi nam Nowy testament czyli okres Isusa Chrystusa i jego pobytu na tym świecie?. W ewangeliach Mateusza Marka i Jana, mowa jest o świętych w znaczeniu :

- którzy umarli za Chrystusa
- ludzie trzymający się przykazań , nie poddający się w ciężkich chwilach, znoszących wszelkie cierpienia jakie niosło ze sobą w ówczesnym czasie, samo przyznanie się do bycia wiernym naukom Jego.

CZY PAPIEŻ zasługuje na miano ŚWIĘTEGO ?

 

zastanówmy się:
Mówi się że papieże poświęcają swoje życie służbę kościołowi czy posłannictwu samego Chrystusa...

czy na pewno wyrzekli się tego świata?, czy mieszkają na odludziu odziani w proste,skromne szaty?

odludzie ojca świętego


czy gardzą bogactwem tego świata oraz władzą ?

 

Ojciec Święty n"najniższy z wszystkich i sługa"

 

czy kroczą drogą przykazań Boga, i Chrystusa, którego zowią się ZASTĘPCAMI?

 

Ojciec święty niańczy pogańskie  religie


Czy papież robi cuda jak Eliasz, dając świadectwo tym samym że Bóg wybrał go za swoją wyrocznie?

Czy wrzuceni do pieca nie spalą się na popiół ?

Czy cierpieli kiedyś prześladowania lub zostali zabici z powodu dawania świadectwa o Isusie Chrystusie?

 

ODPOWIEDZ : NIE

Teraz najciekawsze, a może chociaż zasługują na miano OJCA?

fragment Ewangelii Mateusza, proszę skoncentrujcie się i przeczytajcie :

"(1) Wtedy Isus przemówił do ludu i do uczniów swoich tymi słowy:

(2) Na mównicy Mojżeszowej zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze.

(3) Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią.

(4) Bo wiążą ciężkie brzemiona i kładą na barki ludzkie, ale sami nawet palcem swoim nie chcą ich ruszyć.

(5) A wszystkie uczynki swoje pełnią, bo chcą, aby ich ludzie widzieli. Poszerzają bowiem swoje rzemyki modlitewne i wydłużają frędzle szat swoich.

(6) Lubią też pierwsze miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach,

(7) I pozdrowienia na rynkach, i tytułowanie ich przez ludzi: Rabbi.

(8) Ale wy nie pozwalajcie się nazywać Rabbi, bo jeden tylko jest - Nauczyciel wasz, Chrystus, a wy wszyscy jesteście braćmi.

(9) Nikogo też na ziemi nie nazywajcie OJCEM SWOIM; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

(10) Ani nie pozwalajcie się nazywać przewodnikami, gdyż jeden jest przewodnik wasz, Chrystus.

(11) Kto zaś jest największy pośród was, niech będzie sługą waszym,

 

Zwróćcie uwagę : NIKOGO TEŻ NA ZIEMI NIE NAZYWAJCIE OJCEM SWOIM...... dlaczego ?

Dlatego że Bóg i Stwórca tego świata jest Ojcem wszystkiego co żyje.
On stworzył najpierw Adama i Ewę, potem z nich zrodzili się nasi przodkowie, dziadkowie i rodzice, potem my.

Czy papież stworzył Adama?

Czy chociaż jest waszym biologicznym "ziemskim" ojcem ?

Więc dlaczego każą sobie mówić do siebie OJCZE ŚWIĘTY !!!!

Czy są Zastępcami Chrystusa? jak się zwą?

Dowiecie się następnym poście
-----------------------------------------
gwoli wyjaśnienia :
jeśli ktoś jest ciekawy dlaczego używam imienia Isus a nie Jezus odsyłam was do ciekawego artykułu który wyjaśnia kwestię usa PRAWDZIWEGO IMIENIA Chrystusa :
http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm
-----------------------------------------
C.D.N.


Na początek najbardziej kłamliwa seria filmu dokumentalnego na temat rzekomej wojny Chrześcijan z islamem.
Jest to propaganda zainicjowana potajemnie przez Rządy Światowe, w celu wywołania niezwykle krwawej wojny na tle religijnym, która ma uwypuklić "bezsens wszystkich religii", wykorzystują do tego świat islamski, w tym filmie propagandowym starają wzbudzić w islamistach niechęć i nienawiść do chrześcijan, na podstawie cytatów z koranu i proroctw, pokazują że chrześcijanie są zagrożeniem i źródłem zła.

Co ciekawe w filmie autor zachęca europejczyków do przyłączenia się do islamu, kierując się słowami proroctwa z koranu, które mówi o tym że wielu byłych chrześcijan będzie walczyć ramie w ramie.

Jedyna rzecz jaka się zgadza w tym filmie to to że Watykan jest siedliskiem szatana. Niestety nie wiedzą że ich religia jest kontrolowana również z Watykanu !!

https://www.youtube.com/watch?v=cCZP6BBvVUs