RSS
sobota, 07 lutego 2015

Kiedy stoimy na ulicy wielkiego miasta, i rozglądamy się do  koła, widzimy naszą cywilizację, samochody i ludzie "płyną" ulicami, w równych odstępach czasu , ogromne masy ludzi i maszyn rusza i staje. Kierowane sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Ogromne metropolie połączone drogami i systemami łączności, jak sieć pająka. Idziesz ulicą, mijasz postacie, czasem się im przyglądniesz ale nie za długo, bo może im się to nie spodobać. Chcesz przejść na drugą stronę ulicy, musisz podejść do wyznaczonego miejsca, i czekać aż system da tobie sygnał światłem  i dźwiękiem. Czasem masz minimalny wpływ na to w postaci "magicznego" przycisku na słupku, prosisz system  o pozwolenie przejścia. Czy spotkałeś się kiedyś z irytującym zdarzeniem, kiedy stoisz na przejściu dla pieszych i wcisnąłeś przycisk, wiesz o tym, jednak ktoś przychodzi i po tobie poprawia. Zastanawiasz się:

"na jaką cholerę ci ludzi wciskają przycisk, skoro wiedzą że jest wciśnięty?"

Ponieważ każdy chce mieć choć troszkę wpływu na to że przechodzi przez ulicę, odebrałeś mu tą przyjemność, on wciska za siebie.


Niestety mnie to przestało śmieszyć, od kiedy zrozumiałem skąd się to bierze. Oczywiście wszystkie te elementy w są potrzebne, dla naszego bezpieczeństwa, światła, policja, przepisy pozwalają regulować nasze życie w tym systemie. Zaawansowana technika wyręcza nas co raz bardziej, staliśmy się uzależnieni o niej. Młode pokolenie nie wyobraża sobie życia bez systemu, to również nas dobija kiedy sobie to uświadomimy.

 


Wyobraźcie sobie co by się stało, gdy by zniknęło paliwo w bakach i stacjach w jeden dzień.

A co by się stało  po wyłączeniu prądu na całym świecie choć na tydzień?

 CHAOS, GŁÓD, destrukcja pojawiła by się w ciągu najbliższych 12 godzin. Ponieważ system uzależnia, dokładnie tak samo jak narkotyki czy alkohol.

 

Zaawansowana technika "uszczelnia" system kontroli.

 

Zastanówmy się teraz, czym jest postęp techniczny i czemu służy, wszelkie urządzenia są regularnie udoskonalane, inne powstają  na nowo. Wszystkie są udoskonalane w myśl :

- szybciej

- więcej

- skuteczniej

 Każdy kto mieszka w wielkim mieście wie, że samochód jest niezbędny do funkcjonowania. Ale z kolei jeśli by osady ludzkie były dużo mniejsze nie był by tak istotny. Samoloty wydają się "błogosławieństwem", można w 8 godzin znaleźć się na innym kontynencie. Ale czy rzeczywiście potrzebowalibyśmy tam być?, gdy by nie nasza praca dla wielkiej korporacji, ona wymaga byś cały się jej poświęcił, wykonywał daleki podróże. W zamian dostaniesz plik papieru, który pozwoli ci wybłagać od systemu  żywność, dach nad głową, ubranie.


Naukowcy nam  głoszą :

"Zaawansowana cywilizacja jest koniecznością, technika sprawi że staniemy się wolni"

Pytam, wolni od czego ?.....

Otóż wolni od naszego człowieczeństwa!.

Czy wydaje wam się że człowiek mieszkający w tym domu nie przetrwał by bez systemu ?

Czy on naprawdę potrzebuje  samolotów, samochodów, marketów ?

Otóż jeszcze 80 lat temu odważył bym się powiedzieć NIE!. Ale nawet gdy by trzeba było ten człowiek poradził by sobie. A po pewnym czasie  stał by się prawdziwie szczęśliwy.

Komu tak naprawdę służy technologia ?

Jak wiemy zaawansowana cywilizacja potrzebuje technologii, jednak w obecnych czasach technologia dawno przekroczyła granicę użyteczności dla człowieka. Technologia przestała służyć człowiekowi, ona teraz pracuje dla systemu kontroli. My normalni ludzie nie potrzebujemy  tego typu techniki, i nigdy jej nie będziemy potrzebować. Od samego początku kiedy powstawała, pracowała dla elit planujących masową kontrolę. O ile pług konny został wyparty przez traktor, o tyle rolnik stał się zależny od systemu. Wydajniejsza praca dla systemu kontroli. Czy rolnik potrzebował traktora by wykarmić swoją rodzinę? ... Absolutnie nie, to system kontroli znalazł sposób jak wciągnąć rolnika w swoje "szpony", i zniewolić go.


Ten rolnik nie pracuje już na siebie, on jest niewolnikiem i pracuje na system.

 

Możliwe że wielu z was się z tym nie zgodzi, ale tak jest z każdą dziedziną naszego życia. Bóg człowieka nie stworzył by pracował 14h dziennie aby napełnił miskę, czy miał by się w co przyodziać. Praca stała się koniecznością, jednak nigdy nie była sensem życia ani jego celem. To co dziś robimy kompletnie nie jest człowiekowi potrzebne do życia, dla systemu kontroli jest konieczne.

System kontroli potrzebuje nas by istnieć, oraz niszczyć nas.

Pokutuje takie stwierdzenie w śród badaczy "teorii spiskowych":

"system jest działa na zasadzie pazerności i chciwości Elity świata"

Oczywiście jest to prawda, jednak nie jest to cel a narzędzie. System kontroli potrzebuje nas, nie po to by z nas "ciągnąć" profity. Inaczej dawno by się ustabilizował na optymalnym poziomie wykorzystywania "surowca," czyli nas. Wszelkie objawy wskazują że to "maszyna" ustawiona specjalnie na zniszczenie.

Bóg i Stwórca tego świata wszystko przewidział

Dla tych którzy pierwszy raz tu zawitali, i nie mają rozeznania w Biblii, a zatem nie wiedzą o tym że Bóg istnieje, stworzył  doskonały świat z którego niewiele dziś widzimy własnymi oczami. A nasze nozdrza nie czuły zapachu tego świata. Nasza wyobraźnia nie umie nawet sobie wyobrazić tej doskonałości. Staliśmy się pojmani jak niewolnicy, przez szatana, własnymi rękami się zniewalamy. Kłamstwem się karmimy , prosto z ust ojca kłamstwa biblijnego szatana. System istniał prawdopodobnie przed potopem, i odrodził się zaraz po nim. Oznaką tego że żyjemy w czasie ostatecznym, jest to że system całkowicie zapanował nad ludźmi. Nie mamy szans się z niego wycofać, ani go zwalczyć. Jest to dokładnie przepowiedziane w Biblii, wszyscy prorocy, oraz sam Chrystus, który przyniósł nam wolność i zapowiedź nowego świata, tym razem bez szatańskiego systemu kontroli, opartym na doskonałym systemie prawa Bożego. W tym świecie człowiek przestanie być "zwierzęciem", za jakie system kontroli nas uważa. Staniemy się dziećmi Bożymi, tak jak to było w czasach Adama w Edenie.


Człowiek nie urodził się z kamienia, a jego ojcem nie jest wybuch. Jest to kłamstwo systemu.

System kontroli nie lubi Chrystusa

Kiedy człowiek wtargnie na środek ruchliwego skrzyżowania i stanie tam w brew wszystkiemu, staje się  przeszkodą. Następuje oburzenie kierowców, pojawia się złość, obelgi a nawet przemoc fizyczna. Na miejscu zaraz powinniśmy się spodziewać policji, która będzie z nami walczyć.

Ponieważ staliśmy się zagrożeniem dla działania systemu, system wymaga posłuszeństwa i jedności.Nie ma miejsca dla ludzi wyłamującemu się z jego oków. W komiksach fantastycznych , które czytałem w latach dzieciństwa, bardzo często był przedstawiany świat przyszłości, gdzie ogromne aglomeracje, z silną policją zrzeszały ludzi niewolników, z chipami, implantami elektronicznymi. Ci którzy nie godzili się na takie życie mieszkali w szałasach daleko po za  miastami. Nazywani byli mentami, a kiedy tylko policja ich spotykała zabijała na miejscu. Oczywiście jest to wizja artysty, jednak jak wspomniałem w artykule niżej: sztuka jest elementem medialnym z światem demonicznym, i bardzo często czytamy o rzeczach, które w ten sposób nam są objawiane. 

Chrystus przyszedł na świat posłany przez  swojego Ojca Boga. Przyszedł jako właśnie taki człowiek, który stoi na środku ulicy. Mało tego jego nauki jakie przekazał nam, dokładnie powodują to, że co raz więcej ludzi staje na tej przysłowiowej drodze systemu, osoby takie nazywamy "nowonarodzonymi chrześcijanami", nauki Chrystusa sprawiają że człowiek staje się przeszkodą dla systemu szatana!

Chrystus dokładnie opisał w swoich ewangeliach czym jest ten system, kto nim kieruje i co go czeka.

Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(8) Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

To słowa zapowiadające czas w którym system kontroli osiągnie swoje apogeum, nastanie próba wprowadzenia jawnego systemu, a wszyscy którzy ośmielą się "stanąć na ulicy i hamować" będą eliminowani. To ludzie wierzący w Boga i jego syna Chrystusa, są największym zagrożeniem, dlatego szatan tak zaprojektował system, by prześladować, i zabijać takich ludzi.Czas systemu dobiega końca, dlatego system przyspieszył, ponieważ czasu ma mało.

Ten czas już trwa, każdy kto powie że wierzy w Chrystusa musi się liczyć z drwiną, w krajach Islamskich  z pewną śmiercią. I nie ma to nic wspólnego z władzą , czy pieniędzmi. Tu chodzi o świat, a właściwie koniec władzy szatana i jego systemu kontroli.

pod linkami niżej dowiesz się więcej :

sprawdź kim są nowonarodzeni chrześcijanie:

http://jezuskrolempolski.pl/detronizacja-zwierzchnosci-krolowej-niebios/

http://detektywprawdy.pl/page/2/      

sprawdź jak wygląda religia szatana :

http://www.zbawieniecom.fora.pl/doktryny,5/wg-nauk-islamu-allach-to-szatan,2881.html

zapoznaj się  z najwierniejszymi sługami szatana :

http://www.zbawienie.com/rosenthal.htm

http://www.zbawienie.com/tabela.htm

http://www.zbawienie.com/watykan.htm

Jeśli chcesz, chcesz zapoznać się co Bóg ma tobie do przekazania wejdź tu  i przekonaj się sam!

  

czwartek, 29 stycznia 2015

Człowiek pozbawiony Bożego wsparcia , jakie otrzymywał będąc w  raju stał się goły, popełniając wykroczenie poniósł konsekwencje swojego czynu. Opadło odzienie ze światła, lub czegokolwiek z czego było wykonane i pojawiła się golizna, goła skóra której nigdy od początku stworzenia nie widział. Zawstydził się Adam, zawstydziła się również Ewa. Co jeszcze straciliśmy w tym momencie, oprócz zaufania samego Stwórcy ? nie wiemy tego. Jedno jest pewne, potrzebowaliśmy odzienia, które z resztą sam Bóg sporządził z skór zwierzęcych, w ten sposób zły wybór człowieka spowodował pierwszą śmierć w Edenie, najpierw zwierzęta z których Bóg uczynił odzienie, potem śmierć Abla.

I rzekł Pan Bóg: Oto człowiek stał się taki jak my: zna dobro i zło. Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej i nie zerwał owocu także z drzewa życia, i nie zjadł, a potem żył na wieki!

 

Pytanie brzmi dlaczego człowiek przez te 7000 lad od poznania dobra i zła nadal popełnia te same błędy? dlaczego niczego się nie nauczył przez ten czas ?. Przecież szatan obiecał Ewie że staniecie się jak Bóg !!

                                 Scena z filmu "Bogowie"

Bóg jak widać zabrał dostęp człowiekowi do drzewa życia, które zapewniało długo wieczne życie. Zrobił to ponieważ wiedział że od tego momentu człowiek przestał być w pełni "prawidłowo działającą" istotą jaką stworzył, zostaliśmy buntownikami. Wyobraźmy sobie co by było gdy by dostęp do takiego drzewa otrzymały elity dzisiejszego świata, które są zaślepione żądzą władzy. Stalibyśmy się ich żerem a po ziemi chodzili by ludzie uważający się za bogów.

I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat.


Bardzo prosty zabieg, skrócenia życia ludzi, spowodował zminimalizowanie szkód jakich ludzie wyrządzali ziemi i sobie nawzajem. Do tego szybciej przemijały pokolenia buntownicze i pojawiali się nowi ludzie o czystszym sercu, którzy nadawali się na ludzi godnych na pracę  dla Boga, Henoh czy chociaż by Noe, któremu Bóg powierzył ważne zadanie uratowanie  rodzaju ludzkiego, oraz zwierząt. Dzieje ludzi patrząc z sprawozdania Biblijnego jest ciągłym procesem który się powtarza cyklicznie.Poznaliśmy czym jest dobro i zło, wybór jest dla nas bardzo trudny choć doświadczenie klęsk  jakie ponosiliśmy powinno nam ułatwiać wybór na ścieżkę Boga, jednak tak nie jest. Coś sprawia że trwamy w buncie od czasu Edenu, nie przyjmujemy prawdy o Bogu, szukamy wymówki by tylko podważyć Jego istnienie, by nasze sumienie wreszcie dało nam spokój.

 

Szatan i jego buntownicy

Bunt człowieka nie był jego pomysłem jak czytamy w Księdze Rodzaju, to szatan wprowadził ziarno nieufności Ewie i Adamowi, pod postacią węża, być może gdy by przyszedł sam, zaraz został by rozpoznany jako główny buntownik w świecie nieba. Zapewne Ewa nie nabrała by się tak łatwo. 

(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?

(2) A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu,

(3) Tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli.

(4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie,

(5) Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.

Jak widać szatan posłużył się kłamstwem i półprawdą , kłamstwem była obietnica że staną się jak Bóg. Półprawda zawarta :"Na pewno nie umrzecie," była bardzo podstępnym zabiegiem, ponieważ  Adam musiał również skosztować, a trudno by było by okłamać oboje na raz. Więc szatan posłużył się półprawdą, najgroźniejszym z kłamstw. Nie powiedział im że pożyją jeszcze 900 lat a potem umrą, więc Ewa widząc że jabłko nagle ją nie zabiło dała Adamowi i ten przestał ufać Bogu i zjadł. Szatan i jego buntownicy posługują się tą taktyką od 7000 lat, bez przerwy, dlatego ludzie zdają się wiecznie zmierzać do autodestrukcji.Są to  zakryte przed nami działania istot zwanych demonami, oraz samego szatana, posługując się ludzkimi słabościami, organizują sobie świat tak by staczał się nieustannie w stan który jest obrzydliwością dla samego Stwórcy. Najlepszym przykładem jest potop, który był koniecznością w momencie gdzie Bóg już nie widział możliwości egzystencji takiego systemu jaki stworzył szatan na ziemi, był to świat w którym nawet szatan nie chciał by mieszkać. Były to skutki skrytego planu największego buntownika w dziejach, by zniszczyć świat rękami samego Stwórcy, ponieważ szatan w swej chorej dumie chce choć raz wygrać z bogiem na argumenty, wie że nie pokona Boga jednak stara się udowodnić innym że miał racje mówiąc : "Bóg nie jest idealny popełnił największy błąd tworząc człowieka".


Bóg jednak stworzył plan wyjścia z sytuacji, zniszczył świat potopem,   szatan przez chwilę myślał że wygrał. Bóg jednak uratował Noe wraz z rodziną i zwierzętami. Tu szatan dostał  nerwy bo musiał zaczynać  wszystko od początku. Był to cios w szatana, ponieważ ten zawsze pragnął zająć miejsce samego Boga. Na samym początku  buntu jeszcze jak nie było człowieka, czytamy w Księdze Izajasza że szatan będąc wywyższonym przez Boga popadł w zwyczajny samozachwyt i pojawiła się w nim chęć staniem się równym Stwórcy  lub nawet więcej. O ile był wtedy szatan doskonalszy od człowieka i mimo to uwierzył w taką możliwość. Myślę że szybko zorientował się że przecenił swoje możliwości, jednak nie poprosił o łaskę  tylko starał się zbuntować inne istoty przeciwko Stwórcy. Myślę że wąż w Edenie to po prostu kolejna próba szatana nie tyle przyjęcia ludzi do grona buntowników, a raczej chęć zniszczenia dzieła Boga. Dlatego Bóg nie zniszczył szatana zaraz po buncie, oraz upadłych aniołów, nie zniszczył wszystkich ludzi na całej ziemi w potopie, ponieważ On wie że wszystko to jest dobre, jak wszystko co uczynił. Geniusz Stwórcy widzimy właśnie w jego stworzeniach, które posiadają wolną wolę, to nadaje właśnie piękna jego dziełu. Ale również niesie pewne skutki pochodzące z wyboru.

Czynniki utrudniające dokonanie właściwego wyboru ( dobra )

Głównym elementem jest izolacja człowieka od świata duchowego, oznacza to że nie widzimy nieba, aniołów, demonów ani samego Boga. Nie jesteśmy w stanie werbalnie stwierdzić ich istnienia. Jest o bardzo ważny czynnik, jesteśmy lub przynajmniej nam się zdaje, zdani  tylko na siebie.

Istoty duchowe, buntownicze demony to kolejny ważny czynnik, bardzo wielu ludzi lekceważy te istoty, jeszcze więcej nie wierzy w ich istnienie, jednak one są i działają na naszą niekorzyść. Największym ich atutem jest to że mogą działać z ukrycia, wciągając nas przeważnie w kłopoty. Wpływ ich ma kluczową rolę w tym jaki mamy stosunek do świata, oraz samego Boga. Im więcej w nas agresji i niechęci do Boga możemy być pewni że jesteśmy pod kontrolą tych istot i one mają na nas ogromny wpływ. Jedyny ratunek przed nimi to modlić się do Chrystusa i czytać słowo Boże, wtedy mamy ochronę przed tymi istotami.

System kontroli to kolejny czynnik, jest to tym razem twór widzialny,  precyzyjnie zaprojektowany mechanizm przez samego szatana. System ma za zadanie oddalać nas od prawdy o tym świecie, sprowadzać nas w konflikt s Bogiem, powodować nasze powolne wyniszczanie naszymi własnymi rękami. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie: 


Dlaczego ludzie się zabijają na wojnach?

Dlaczego zatruwamy środowisko w którym żyjemy ?

Dlaczego mimo tylu zaawansowanych technologii nadal moralnie tkwimy w barbarzyństwie ?

Są to bardzo dzisiaj popularne pytania i wielu je zadaje. Dzisiejszy świat wydaje się być nastawiony na destrukcje, tniemy gałąź na której siedzimy, o co tu chodzi?. Otóż tak proszę państwa wygląda system kontroli zaprojektowany przez szatana. Nigdy ten system nie miał na celu dobro ludzkości, a jedynie destrukcję rodzaju ludzkiego.

Części składowe systemu :

- religie ( wszystkie jakie były są i będą na tej ziemi )

- rządy

- nauka

- sztuka

Wszystkie wymienione działy mają za zadanie utrzymywania nas w izolacji od prawdy  jak najdalej się da. Wszystkie  one są dziełem rąk ludzkich, jednak kierowane przez duchowe zwierzchności. Ludzie zarządzający tymi działami czerpią profity ze swojej pracy, nie zależy im nigdy na dobru ludzkim ale własnym. Ludzie ci najprawdopodobniej posiadają pomieszane geny z upadłymi aniołami, o tym można przeczytać w Księdze rodzaju ( 6.1 ), oraz w Księdze Henoha. są filarem całej władzy na świecie, byli częścią rodów królewskich wchodzących w skład wszystkich cywilizacji na świecie.

Religie mają kontrolować to co wiemy na temat Boga i naszego stosunku względem niego. Niekiedy wskazują nam fałszywych bogów i każą nam ich czcić. W przypadku dzisiejszych kościołów zrzeszających chrześcijan, możemy zaobserwować jedynie próbę kompensacji strat jakie poniósł szatański system religii pogańskich, z powodu pojawienia się Słowa Bożego czy Ewangelii przyniesionej przez Chrystusa. Kościół Katolicki i inne denominacje tego kościoła  są nadal systemami pogańskimi, opierają się jedynie na frazeologii Biblijnej.  Człowiek jest tam okłamywany i trzymany z dala od prawdy zawartej w Słowie Bożym. Za pomocą ludzkich nauk łatwo zakrywa się prawdę. Jak wspomniałem wcześniej religie również opierają się na półprawdach i kłamstwach.

Rząd, władza państwowa, która od zarania szatańskiego systemu współpracowała z religią, nawzajem się uzupełniając. System religijno polityczny nie ma sensu, ponieważ   kiedy Bóg sprawuje całkowitą władzę nad swoim ludem, religia jest niepotrzebna, w systemie szatana pełni rolę substytutu Boga. Taki przykład mamy za czasów Starożytnego Izraela, kiedy to Bóg ustanowił system interakcji miedzy Nim a izraelitami. Wszystkie czynności miały na celu przynieść korzyść ludziom, aby mogli skorzystać z mocy Bożej, a co za tym idzie długo żyć. Dzisiejsze kościoły korzystają z tamtego pomysłu, jednak beneficjentem oddawania czci nie jest Bóg,a korzyści czerpie jedynie sam kościół, nie ludzie. Szatan dokładnie skopiował pomysł Boga, tworząc obok rządu religie.  Dzisiaj wydawać by się mogło że jest rozdział między państwem a religią, jednak to jedynie pozory, wszelkie tropy wskazują na to że władza światowa jest obecnie w rękach Watykanu, a ponowne połączenie dwóch nierozłącznych "biegunów", religii i rządu nastąpić ma w czasie ustanowienia NWO.

 

Nauka przejęła rolę magii w dawnych czasach, jest źródłem nowych poglądów na świat, ma stwarzać wrażenie postępu i tworzyć złudzenie odosobnienia człowieka w jego drodze życia. Wszelkie teorie o powstaniu świata, pochodzenia człowieka to zwyczajne wymysły nie poparte dowodami. Nie możemy być nawet pewni czy ziemia jest kulą, jest tam tyle dezinformacji i kłamstw. Naukowcy odgrywają ogromną rolę w zwodzeniu ludzi. Wmawiają nam że żyjemy w świecie rządzonym przez przypadek i ślepy los. Podczas gdy jest na odwrót, żyjemy w dokładnie skonstruowanym świecie i zaprojektowanym. Co ciekawe dotyczy się to nawet ich szatańskiego systemu.

 

Sztuka jest sposobem wyrażania wizji przez istoty duchowe buntownicze, bardzo często używają artystów do prezentowania swoich chorych pomysłów. Rzeźba czy malarstwo obecnie przechodzi stadium tak zwane abstrakcji artystycznej, czyli magiczne przekazy osoby które oglądają różne wzory i obiekty na płótnie ulegają "oczarowaniu", doznań pozazmysłowych. Magia  i sztuka co raz częściej jest mieszana, czasem nie jesteśmy pewni czy jest to jeszcze sztuka czy już magia. Sztuka również powiązana jest z nauką, wielu artystów było za razem wynalazcami, to dowodzi jednego źródła ich "natchnienia", są to oczywiście demony. Wszystkie te elementy służą do demoralizacji ludzi, demoralizacja jest stanem umysłu i skutkiem ubocznym  sztuki, oraz starych systemów religijnych. Co ciekawe tematem przewodnim artystów są często zagadnienia ze świata pogańskiego.

Wszystkie omówione wyżej elementy składają się na SYSTEM KONTROLI, jest to pułapka dla naszego wolnego wyboru, jeśli wydostaniemy się z jednego elementu, trafiamy zaraz pod drugi. Obrazisz się na kościół i Boga, nie ma problemu przechwyci cię ezoteryka, nauka, sztuka, a rząd staje się twoim właścicielem, powoli pozbywając cię godności. Sztuka pozbawi cię osobowości, stajesz się niewolnikiem będąc pozornie wolnym. W takich okolicznościach wyzwolenie się człowieka bez pomocy Boga jest niemożliwe. Wolna wola jako dar od boga jest co dzień wystawiana na próbę przez szatana, i trwa to nie przerwy od 7 000 lat. Stała się pułapką dla na. Każdy człowiek co dzień dokonuje wyborów, z których będzie rozliczony przez boga, gdy czas systemu szatana padnie z hukiem.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zaplanował nasz Stwórca uratować nas z tego fatalnego położenia, zapraszam do przeczytania artykułu w tym linku:

 Poznaj plan Boga

C.D.N.

 

 

 

środa, 31 grudnia 2014

Nowy rok się zaczyna, jest ta ostatnia noc i czekanie na tą godzinę. Kiedy strzelają szampany zaczynamy sobie składać życzenia. Właśnie o tym chciałem opowiedzieć. Jesteśmy przyzwyczajeni w składaniu sobie życzeń, wielu robi to mechanicznie, inni mają łzy w oczach i robią to szczerze. Życzenia zawsze niosą ze sobą dobroć i nadzieje dla drugiego człowieka, wydaje się że wszystko jest w porządku, składamy je i wszyscy są zadowoleni.


Jednak życzenia są puste w środku i tak naprawdę niczego nie wnoszą, są zwykłą formą zachowania, przy wigilii, urodzinach, czy nowym roku, to tradycja i nic więcej.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrej pracy, pieniędzy, radości z życia.

Życzenie to modlitwa, którą wypowiada wierzący w Boga i ateista, poganin. Modlitwa do czegoś co nie istnieje, kto ma spełnić to życzenie ?

 

Los ?

może magiczna siła?

a może Bóg ?

 

Właśnie... Jeśli wierzysz w Boga sprawiedliwego, nie ważne czy jesteś katolikiem, protestantem, nowo narodzonym chrześcijaninem. Powinieneś wiedzieć że nie ma czarów które się spełniają, a los nie ma uszu by wysłuchać. Bóg ma ramię mocne, lecz nie spełni twoich życzeń, przynajmniej nie w formie "koncertu życzeń".

Jeśli chcesz komuś życzyć szczęścia, chcesz by był radosny i szczęśliwy, wystarczy jedno zdanie, które załatwi milion wypowiedzianych życzeń. 

"Niech ci Bóg błogosławi, i da tobie to czego najbardziej tobie potrzeba"

Tylko On ma moc uszczęśliwić człowieka, tylko on daje szczęście, zdrowie. Wie nawet to czego ty nigdy nie wiedziałeś że jest tobie potrzebne. On bada serca, rozumy i nerki. Bo kiedy Bóg  błogosławi, nic więcej człowiekowi nie jest potrzebne.

Więc niech Bóg wam błogosławi i da wszystko czego potrzebujecie, a w nowym roku

niech się dzieje jego wola nie nasza.

 

Tagi: życzenia
21:50, uramibushi
Link Komentarze (2) »
sobota, 27 grudnia 2014

Udało się wczoraj o 20:00 doprowadzić do końca projekt detronizacji "królowej niebios". Przez siedem piątków modliliśmy się w słusznej sprawie. Ciekawi mnie ile osób wzięło udział w detronizacji, według wpisów na stronie"Jezus Królem Polski", wskazuje że koło 100 osób.

Pamiętajmy że nasza modlitwa miała charakter prośby i deklaracji, czyli wszystko zależy teraz od Boga, czy wysłucha nas czy ma inne plany względem tej zwierzchności. Dla nas pozornie nic się nie zmieni i nie widzimy widocznych efektów, ale nie można wykluczyć że w świecie demonów zawrzało.

Co do dalszego kontynuowania oficjalnych modlitw , uważam że są niepotrzebne, możemy dalej się o to modlić według własnego sumienia.
Nauką może być przypadek kiedy Mojżesz nie zaufał Bogu i uderzył trzy razy w kamień by woda popłynęła, choć Bóg powiedział mu że raz wystarczy.


Myślę że wykonaliśmy dobrą robotę, i będzie lub już ma, to wpływ na sprawy w niebie. Została nam jak zwykle wiara w to, efekty będą widoczne kiedy indziej. 

Jak dla mnie zwierzchność ta straciła moc, a to co po niej zostało to same niegustowne figury z "tępym" wzrokiem wycelowanym na swoich "wiernych". I jak to mają do siebie, dzieła ludzkich rąk, zginął marnie. Chętnie bym sam się z nimi rozprawił, ale z więzienia świat Boży nie wygląda najlepiej.  Myślę że Chrystus z aniołami lepiej i sprawniej sobie poradzą.


 

                                         ziemskie oblicze zwierzchności 

Dla ciekawskich podaje link, w którym jest artykuł o kimś kto rozwala bałwany "matki bożej", proszę zwrócić uwagę jakim mianem jest nazywany sprawca, : "Barbarzyńca", ktoś kto wybija okno w sklepie, jest zwykłym chuliganem, ale rozwalenie uformowanej bryły gipsowej jest traktowane na równi z barbarzyństwem. Przypominam że określenie to oznacza człowieka pozbawionego sumienia, który dopuszcza się regularnie gwałtów, morderstw, kradzieży.

http://krajna.com.pl/a/kto-walczy-z-figura-matki-bozej

Dlatego tylko modlitwą możemy to coś pokonać, "młot" mnie korci, ale wiem że to zły pomysł.wtorek, 23 grudnia 2014

W ten  piątek 26 grudnia 2014r odbyła się ostatnia modlitwa detronizacyjna. Siódma z kolei, zgodnie z założeniem jakie przyjęliśmy, nawiązując do siedmiu trąb jerychońskich, tak jak  powalone zostały mury wielkiego miasta, tak i powalona niech zostanie bariera która od wieków oddziela ludzi naszego kraju od prawdy i żywego Boga. Uwikłaliśmy się przez wieki w ogromny , odstępczy kult czczenia archaicznej bogini zwanej w Biblii "Królowej Niebios". Została nam podstępnie narzucona, i utrwalana w naszej tradycji przez 600 lat. Dokładnie przez ten okres  naród nasz przeżywał liczne klęski, z każdą następną klęską kult ożywał i umacniał się. 

Musimy pamiętać i wbić sobie do naszych głów i serc, nie "Maryja" ratowała Polskę cudem z różnych opresji, a tylko Bóg sprawiedliwy, tylko on ma taką moc. To On, wyciągał do nas rękę byśmy nie poginęli marnie z rąk naszych wrogów, on gonił islam  rękami Sobieskiego, i Krzyżackie głowy spadały jak gruszki, bez względu czy śpiewalibyśmy "Bogurodzicę", czy w milczeniu podnosili kopie. Prawdą jest to, że zwierzchność duchowa, która kryje się pod płaszczykiem matki Chrystusa, a korzenie ma tak odległe jak Babilon i Sumer. Zwodzi i stawia się przed Synem Bożym, gardząc przykazaniem Boga sprawiedliwego, swoimi czarami mamiąc ludzi szukających swojego Boga.  Żaden obraz, nawet najdroższy i najpiękniejszy nie jest godzien by na klęczkach dreptać do niego, i składać mu dziekczynienie.

Jednak czas  świata jakiego teraz znamy, dobiega końcowi. Czas "dzieciństwa" z fałszywą"Maryją" dobiega końca. Nie ma czasu na pogańskie bóstwa, należy szukać Chrystusa i modlić się o wstawiennictwo i wybaczenie tylko do niego. "Maryja" jest "fałszywą kartą asa w talii". Da się nią grać, kiedy twa gra, jednak jak jest tasowanie prawda wychodzi na jaw szybko, a wstyd będzie ogromny każdego z nas, kto choć raz wypowiedział "zdrowaś Mario".

Jeśli poprosicie podczas modlitw, wspólnie z nami o przebaczenie do  Boga sprawiedliwego, pokazaliście że Bóg,  i jego Syn  jest dla was najważniejszy, tak jak "mówią"  pisma :

"Jam jest Bóg twój"

"Nie będziesz miał obcych Bogów obok mnie"

 

                              To nie rola Maryi, to odwieczne marzenie szatana !

 

Modląc się o to, nie łamiesz słowa Bożego, a tylko je wypełniasz !!! Modlitwa detronizacji ma na celu osłabieniu tej zwierzchności, i udowodnieniu naszemu Stwórcy że nie ma nikogo po drodze do niego, jak tylko jego Syn. Tak jak "mówi" Ewangelia. Jest to oficjalne odrzucenie pogańskiej tradycji, na rzecz Boga Prawdziwego. Modlimy się w imieniu tych , którzy nie znają prawdy i są pogrążeni w czarach tej zwierzchności. Jest to również akt odwagi, by stanąć po stronie prawdy, która od Boga pochodzi, bo On jest prawdą, prawem i sprawiedliwością.

DETRONIZACJA ZAKOŃCZONA   26 grudnia o 20:00  

 

poniedziałek, 17 listopada 2014

 

Na blogu "Detektyw Prawdy" pojawił się ciekawy post pod tytułem " Bitwa w okręgach niebieskich".

1 część.

http://detektywprawdy.pl/2014/11/15/bitwa-w-okregach-niebieskich/

2 część.

http://detektywprawdy.pl/2014/11/16/bitwa-w-okregach-niebieskich-cz-ii/#

Jest tam apel pewnego człowieka, który będąc wcześniej zaawansowanym szamanem okultystą, nawrócił się za sprawą dwóch aniołów Bożych i pastora. Cała historia brzmi ciekawie, jeśli to oczywiście prawda to wiele by wyjaśniało.

Ja nie wiem jak jest naprawdę, nikt z nas nie może tego powiedzieć, mieszkamy tu na ziemi nie widzimy świata duchowego. Cytat z Ewangelii Mateusza może zobrazować naszą sytuację:

"wiatr wieje dokąd chce, i szum jego słyszysz, ale nie wiesz skąd przychodzi i dokąd zmierza"

Jest to dobre zdanie by zrozumieć jak jest naprawdę, wiemy że istnieje wiatr bo go czujemy, i słyszymy jego szum, ale czy ktoś kiedyś go widział, nie wiemy skąd przychodzi i dokąd odchodzi. Dokładnie tak samo jest z istotami duchowymi.

Muszę przyznać że traktuję dość ostrożnie takie opowieści, szczególnie od byłych, nawróconych okultystów. Dlaczego? - mam pewne obawy że jest to zwodzenie.

Po pierwsze człowiek twierdzi że podróżował po za ciałem i prowadził armie demonów do walki na kościoły w Ugandzie. Muszę zaznaczyć to w co ja wierzę, i jakie mam przekonania:

- wiem że człowiek nie może opuścić ciała i jako duch przemierzać świata, jako że zajmowałem się tym tematem, i miałem okazję "opuścić swoje ciało", dlatego , po wiem że człowiek nie może wyjść z ciała. Cała zasada podróży po za ciałem opiera się na kłamstwie, a wizualizacja przemieszczania się jest tylko telepatycznym połączeniem jaźni : człowiek pasywnie leżący w stanie odmiennej świadomości,  oraz demon  który jest elementem ruchomym i to on przemierza przestrzeń a my widzimy telepatycznie i sterujemy nim zdalnie.

To jest moja opinia na temat OOBE

Inna sprawa, demon czy jak inni wolą zły duch,  jest istotą duchową która jest pozbawiona formy biologicznej, jest przykładem czegoś co nie powinno zaistnieć w świecie Bożym, istnieje nielegalnie, pozbawiona Bożego wsparcia by przetrwać, musi "żerować" dokładnie jak zwierzęta. Inaczej jest w przypadku upadłych aniołów, one stworzone przez Boga są samowystarczalni, nie muszą żerować by przetrwać w swojej formie, są po prostu bardziej swobodne. Dlatego Bóg związał  część a resztę wyrzucił w otchłań by nie niszczyły ziemi. Ponieważ gdy by one miały swobodny dostęp do ziemi mogły by zamieniać się w cokolwiek zechcą i byli by wyjątkowo niebezpieczni dla nas. Wszystko na to wskazuje że demon to efekt rozdzielenia hybrydy anielsko - człowieczej, kiedy ciało obumarło została ta druga forma duchowa. 

Uwaga moja teoria :

Wydaje mi się że demon jako forma energii, by przeżyć w świecie fizycznym musi żywić się energią, nie wiem jaką energią ale wiem że najbezpieczniej czują się wczepieni w ludzi. Ludzkie ciała dają im namiastkę tych lepszych czasów kiedy sami mieli ciała i byli półbogami, a my byliśmy dla nich szarańczą. Teraz jako byty duchowe żerują na ludziach by przetrwać jak najdłużej.

 

cytat znowu z Ewangelii :

 

Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale go nie znajduje.

(44) Wtedy mówi: Wrócę do domu swego, stąd wyszedłem i przyszedłszy, zastaje go opróżnionym, wymiecionym i przyozdobionym.

(45) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem duchów innych gorszych niż on, i wszedłszy mieszkają tam; i bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. Tak będzie i z tym złym pokoleniem.

Demon szuka ukojenia, to jest często powtarzane podczas wszelkich egzorcyzmów przez demony które nie chcą opuścić ciała swojego "żywiciela". Ja nie mogę dokładnie określić dlaczego tak jest , ale jest to faktem. Co oznacza że ludzie dają im ukojenie ?. Żywią się emocjami i co jest bardzo niepokojące, tam gdzie gwałt i morderstwa zlatują się jak ptactwo, jak sępy. Mordy rytualne dostarczają im prawdopodobnie sporo "pożywienia", do tego stopnia że stać ich na "wdzięczność", tym , którzy im to zapewniają.

Teraz znowu moja teoria:

Skoro ta energia jest im potrzebna, to z pewnością każdy , ich trick, czy nawet poruszanie się po świecie  musi się wiązać z utratą tej energii. Dlatego najbezpieczniej jest dla nich przyklejać się do osób i pasożytować na nich. Możliwe że starają się również wyrazić swoje zbrodnicze upodobania, które tak bardzo im się podobały kiedy chodzili własnymi nogami po ziemi. Dlatego demony mają specjalości :

- alkoholik

- czarownik

- wojownik

- rozpustnik

Też ciekawym dowodem może być tak zwana REINKARNACJA, i rzekomo wspomnienia z poprzednich żyć. Badałem to i sprawa niebywale "śmierdzi", ludzie podczas seansów tak zwanych regresywnych, jest to specjalna hipnoza w której zmusza się pacjenta do cofania się w swoich wspomnieniach do urodzin, a czasem jak się uda pacjent zaczyna opowiadać że jest kim innym i różne niebywałe historie.

Dla mnie jest to oczywiste kłamstwo, wspomnienia nigdy nie są w 100% trafne, nawet często się mylą, dlatego że demon sam nie pamięta dokładnie jak to było i zmyśla, lub opowiada historie żyć swoich poprzednich ofiar na których żerował 100, 200, 1000 lat temu. Całe te dowody na reinkarnacje są śmieszne i tylko utwierdzają mnie w desperacji istot demonicznych, całe ich istnienie po za ciałem to ciągłe kłamanie. Dlatego tak łatwo upadłe anioły wykorzystują je do swoich celów. W imię zasady :

"gdzie szatan nie może, demona wyśle"

Wracając do relacji tego nawróconego szamana, nie twierdzę że kłamie, na bank opuszczał ciało, jednak nigdy nie prowadził żadnych armii demonów do walki. Prawdopodobnie demon by nawiązać kontakt zwany OOBE z człowiekiem poświęca wiele własnej energii, podobnie człowiek.

Człowiek kiedy jest w stanie OOBE, ma problemy z poruszaniem, polega to na tym że: jesteś duchem, ale za chiny ludowe nie da się ruszyć, trzeba dosłownie prosić by się przemieścił do przodu czy w bok. W "mądrych książkach" twierdzą że jest to efekt tego, że ciało nas ogranicza i nie umiemy być duchami, dlatego należy trenować. Prawda jest dużo bardziej błaha, demon nie lubi jak mu się rozkazuje. Będzie nam udostępniał  swoją usługi jak ma w tym jakąś korzyć, lub ma od dolne polecenia :)

Inny aspekt OOBE, wszyscy "podróżnicy" mają te same odczucie, kiedy siebie widzą z zewnątrz, czują do tego ciała pogardę. Jest to uczucie że to nie jesteś ty!, wytłumaczenie jest znowu bardzo proste, ponieważ ten który to ogląda nie jest tobą :)

Demony mają nas w pogardzie, nawet w tedy kiedy jawnie z nimi współpracujemy, i nie kryją tego nawet kiedy "biorą na przejażdżkę swoją zabawkę".

Scenogramy z wypowiedzi demonów podczas egzorcyzmów, ujawniają nam kolejne dowody.

Demony niekiedy powodują tak zwane "show", są to przeważnie bardzo widowiskowe pokazy trików podczas egzorcyzmów. Oczywiście duchy te twierdzą że są Adolfem Hitlerem, czy jakąś inna pokutną dusza, niekiedy moralizują. Był pewien przypadek kiedy demon twierdził że jest duchem pewnego księdza z Hiszpanii, podał nawet nazwisko, które zostało potwierdzone. Demon opisywał piekło, oraz twierdził że posłali go ci "z góry", by przekazał przestrogę dla księży kapłanów, nakazywał by nie dawali opłatka na stojąco wiernym, i nie podawali na dłoń tylko do ust, nie odwracali się tyłem do ołtarza i odmawiali brewiarz który osłania ich od demonów. Podawał swój przykład jako zły, że trafią jak on jeśli będą robić. Nadmienił że wszyscy którzy żyją powinni się cieszyć bo mają szanse naprawić swoje winy, sam twierdził że jeśli by miał szanse żyć jeszcze raz , pozwolił by się ukrzyżować i cieszył by się z cierpienia fizycznego, w porównaniu z tym co czuje demon po za ciałem.

Oczywiście nie wysłał go nikt z "góry", raczej ci z dołu, Bóg nie posługiwał by się  kimś takim do prorokowania. Spośród wielu kłamstw jakie wypowiedział część jest prawdą. Demony nam zazdroszczą, to że równie lękają się aniołów Bożych jak i upadłych w piekle ( otchłani). kryją się w ciałach ludzkich bo tam są bezpieczni. 

Uwaga znowu moja teoria:

Uważam że demony posiadają również pewną hierarchię. Większość z nich to zwykłe pasożyty które wczepiają się nawet po kilka w człowieka, to one są odpowiedzialne za wszelkie nałogi, a nawet powodują pewne umiejętności artystyczne, malarstwo, muzyka, rzeźbiarstwo zamiłowanie do tworzenia bałwanów itp. Inne mocniejsze z większymi możliwościami, są takimi wykonawcami poleceń z "dołu". Chrystus powiedział że nie może demon wyganiać demona, i to prawda, ale jeśli główny egzorcysta Watykanu twierdzi że obecnie demony najbardziej boją się Jana Pawła II, którym szybciej wypędzają niż nawet "Maryją". Demony twierdziły podczas "pogawędek" że nienawidzą "Maryi' nawet odgrywają sceny aktorskie w postaci :

"nieee nieee ona nadchodzi .... kto ? .... jasna pani nienawidzimy jej uaaaggghhhh uuaaagghhh ...cisza"

Oczywiste że jest to odgrywanie cyrku w celu zwiedzenia,

Jak to się ma do przekazów tego typu jak tego pana z Ugandy ?

 

Uważam za mało prawdopodobne by demony używały duchów ludzi i w dodatku  były wojskiem pod rozkazami człowieka. Jest to wbrew ich naturze. To uwłacza im one się uważają za naszych panów.

W dodatku, człowiek nie może istnieć po za ciałem, więc jeśli go wodzili po wioskach i traktowali go jak dowódcę, mieli w tej "inscenizacji" konkretny cel do osiągnięcia. Najprawdopodobniej to: by potem to rozpowszechniał. Może być to wszystko wymysłem sił szatana, i kolejnym ślepym zaułkiem dla wielu wiernych którzy w to uwierzą.

Aniołowie stróże, które zanoszą modlitwy i przynoszą odpowiedzi, dokładnie o tym było w jednym z objawień maryjnych Catriny Rivas . Tam również "Maryja" sugerowała istnienie takich aniołów. Jest wiele innych przypadków, kiedy ktoś został porwany do piekła, do nieba. Był umarły i wrócił, jest tam wiele przesłań od rzekomego Chrystusa, czy po  rozmowie z Bogiem przy tronie. Jest tego tak wiele, i jest to tak bardzo niezgodne z tym co w słowie Bożym. Te opowieści zamiast odpowiadać na pytania, rodzą następne. Wiem że Bóg  nie wprowadzał by nam takiego zamieszania informacyjnego. Również wiem, że demony stać na konkretne akcje, jeśli tylko mają wystarczającą moc.

To co wyżej napisałem proszę traktować jako luźną wypowiedź, nie prawdę objawioną, mogę się mylić. Na dzień dzisiejszy i wiedzę jaką posiadam uważam za wybitnie podejrzane takie przekazy.

 

 

 Tagi: demony
22:41, uramibushi
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 listopada 2014

Jeśli trafiłeś na ten blog przypadkowo, lub zaciekawiony linkiem na ulotce odważyłeś się tu zaglądnąć, jeśli treść ulotki cię zbulwersowała i uważasz że jakaś prowokacja  musisz wiedzieć:

- nie jesteśmy żadną sektą, tylko zwykłymi chrześcijanami którzy idąc drogą Chrystusa, zgodnie z Jego słowami i słowami Proroków Starego Testamentu, postanowiliśmy zdetronizować zwierzchność która ukrywa się pod wszelkimi objawieniami "Maryi matki Isusa Chrystusa"

- stawić opór kłamstwu które zostało uznane przez "Głowy" Kościoła Rzymsko Katolickiego, jakoby Maryja została pośredniczką i odkupicielką narodów.Gdyż wiemy że jest to wbrew Słowu Bożemu, i czczenie "Maryi" jest wysokim wykroczeniem względem Boga , i chcemy przestrzec was drodzy rodacy, że Bóg nie zostawi bez kary nikogo.

- kraj nasz jest pełen podziwu dla "Maryi Królowej Niebios", musicie się dowiedzieć prawdy że jest to wielkie odstępstwo stawiać kogoś przed Isusem Chrystusem, nie wspomnę o czczeniu figur, obrazów, są to rzeczy kalające człowieka który jest poganinem, a nie wspomnę o tych którzy mienią się chrześcijanami.

- jeśli jesteś księdzem, lub osobą uwikłaną w kult "Maryi", nie złorzecz nam, i nie osądzaj, wiesz sam że sąd należy do Chrystusa, Syna Bożego. Zbadaj Pismo jeszcze raz i z czystym sumieniem powiedz że jesteśmy sektą.   

 

Jeśli Syn boży który umarł za nas na krzyżu jest dla ciebie ważniejszy niż ludzka tradycja przyłącz się, przeczytaj posty niżej, dowiedz się więcej !!

10:24, uramibushi
Link Komentarze (1) »
wtorek, 11 listopada 2014

Jest to deklaracja ludzi sprzeciwiających się bałwochwalczemu kultowi, który jest sprzeczny ze Słowem Bożym, oraz wstęp działań mających na celu detronizację zwierzchności, która stoi za łagodną twarzą "najświętszej panienki".

 

Nie może być tak, że w obliczu przyszłego przyjścia Chrystusa, będziemy patrzeć bezczynnie na proceder który trwa 600 lat w Polsce, w którym Król wszystkich ludzi na ziemi: Isus Chrystus, oraz jedyny pośrednik między Bogiem a ludźmi, jest spychany na pobocze, a jego miejsce zajmuje bliżej nieokreślona zwierzchność, nazywająca się :"Maryją".

 

Deklaracja nowonarodzonych chrześcijan, sług Isusa Chrystusa, Syna Bożego:

 

Ze względu na pogarszający się stan duchowy Narodu Polskiego, oraz jego powolne wymieranie moralne, które zaczęło się 600 lat temu i trwa nie przerwanie do dziś. My chrześcijanie nowonarodzeni,  zgodnie z objawionym Słowem Bożym, które zawarte jest w księgach Starego Testamentu oraz Ewangelii Chrystusa  –  postanowiliśmy:

Przerwać 600 letni kult, „Królowej niebios” , Matki bożej, Królowej narodów

- Prosić Boga Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, o przebaczenie, z powodu 600 letniego deptania jego świętego słowa, które kategorycznie zabrania wszelkich bałwochwalczych praktyk, oraz oddawania czci jakimkolwiek Boskim stworzeniom, choć by to miały być najwyższe anioły chodzące razem z Bogiem. Ponieważ cześć należy się Stwórcy wszystkiego.

nie zgadzamy się z wszelkimi tradycjami wymyślonymi przez ludzi, nie będziemy stawiać nikogo między nami i Synem Bożym, którego posłał Bóg.

- nie słuchamy się żadnych ludzkich nauczycieli, ponieważ mamy jednego Isusa ( Jezusa) Chrystusa, naszego Przewodnika, Jego słowo jest naszym światłem i drogą. Nie zejdziemy z niej bo pragniemy światła od samego Stwórcy, nie przyjmujemy innego „światła”, tylko to które niesie Chrystus.

pragniemy zrzucić całe „jarzmo” z naszego narodu, naszych serc i umysłów. Zwierzchności która podaje się za „matkę Chrystusa”, „Najświętszą Panienkę”, „Maryję, zabieramy wszelkie tytuły i przewodnictwo duchowe powierzone 600 lat temu bezprawnie i podstępem.

oznajmiamy , że od tego czasu, naszym jedynym przewodnikiem duchowym, nauczycielem, „pasterzem”, i orędownikiem do Naszego Stwórcy jest tylko Isus (Jezus) Chrystus, Syn Boga, posłany do nas właśnie w tym celu.

Wszystko co postanowiliśmy my, niżej podpisani, oznajmiamy że robimy nie dla naszej chwały, ale dla chwały Boga Wszechmogącego, i przez Isusa (Jezusa) Chrystusa, którego posłał do nas. Ponieważ wszelkie znaki świadczą o zbliżającym  się nadejściu Syna Bożego, Zobowiązani jesteśmy do „prostowania ścieżek”, zgodnie z tym co nakazuje Słowo Boże.

Niech tak się stanie.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w modlitwie błagalnej do Boga Wszechmogącego, o przebaczenie dla naszego narodu za 600 lat oddawania czci temu, komu się to nie należało, oraz prośby by Chrystus prawowity Pośrednik między Bogiem a ludźmi, odzyskał należne miejsce, które przygotował mu sam Ojciec, który jest w niebie.

Weź udział w modlitwie detronizacyjnej, nie musisz iść do żadnego kościoła, czy innego miejsca. Pomódl się w duchu, razem z nami. Udowodnij że Chrystus jest dla ciebie ważniejszy, w końcu On cierpiał na krzyżu za nasze grzechy, a nie jego matka, czy brat.

szczegóły modlitwy detronizacyjnej: 

 

Sama detronizacja odbędzie się w ten piątek  (14 listopad, o godzinie 20:00)

najpierw POST jako wstęp do modlitwy, by godnie stanąć przed Bogiem z konkretną prośbą

12 godzin przed, czyli o 8 rano w piątek, nie spożywamy żadnych pokarmów, jeśli ktoś nie nawykł, może pić samą wodę. Modlitwa powinna się rozpocząć  o 20 godzinie wieczorem. Prosimy boga własnymi słowami, wcześniej proszę sobie dokładnie zaplanować  treść, by zawierała założenia niżej. Można również milczeć, Chrystus będzie wiedział i tak o co się modlicie, zanim mrugniecie On wie. Ale dla waszego pokoju odmówcie własnymi słowami według założeń niżej.

Starajcie się nie kłócić w ten dzień, nie robić niczego niegodnego w oczach Chrystusa, bądźcie pokorni i uśmiechnięci, i ostrożni. Możliwe że w ten dzień mogą wam się tworzyć pewne przeszkody.

główne Założenia prośby detronizacji:

– prośby o wybaczenie do Najwyższego wszelkie bałwochwalstwo
– prośby do Chrystusa Pana o wygonieniu zwierzchności która kryje się pod kultem Maryi, oraz uwolnienie umysłów i serc z kajdan naszych rodaków
– stwierdzenie że teraz Chrystus jest Sędzią tego kraju a wszyscy jesteśmy jego owcami, i nie ma innego zbawienia jak tylko przez Isusa, (Jezusa) Chrystusa, Syna Bożego, niech tak się stanie.

Oczywiści modlitwa własnymi słowami, ale niech zawiera te elementy.
Osoby te które nie są zdecydowane, niech tylko odmówią zwykła modlitwę , np „Ojcze Nasz”

Do tego potrzebna jest wiara w słuszność sprawy,
Ważne jest również: Wiem że wielu z was używa wyrażenia „Amen”, i wiem że różne są tego opinie. proponował bym pominąć ten obcojęzyczny wyraz i zastąpić go naszym polskim zwrotem : „niech tak się stanie” w końcu modlimy się o sprawę konkretnego narodu.

------------------

Z uwagi na to że uznaliśmy wspólnie że nie mamy prawa nominować Chrystusa Królem Polski, ponieważ nie znamy planów naszego Stwórcy,nie możemy prosić o takie rzeczy. Osoby które  chcą się wpisać do poniższej listy mogą to robić jedynie w celu wyrażenia poparcia takiej idei detronizacji, jednak apeluję o rozwagę, Niech się dzieję wola Boga a nie nasza.

http://jezuskrolempolski.pl/wp-admin/

inne fora i blogi gdzie temat jest omawiany:

http://detektywprawdy.pl/2014/11/11/zdetronizujmy-krolowa-niebios/

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/zdetronizujmy-matke-niebios,2827.html

 

Życzę nam wszystkim powodzenia .

ku chwale Boga wszechmogącego i Syna Jego Isusa Chrystusa.


23:33, uramibushi
Link Komentarze (5) »
piątek, 10 października 2014

I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami,

 Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

 I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

 A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i  nieczystości jej nierządu.

 A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

 I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.

Jan Apostoł miał niebywałą okazję zobaczyć oblicze przyszłej nierządnicy, Widząc ją był zdziwiony i zdumiony, dlatego że nie przypominało to co widział niczego co znał do tej pory, a należy zaznaczyć że był to około 80 r naszej ery. Anioł pokazywał mu przyszłe wydarzenia w postaci symboli, jest to swego rodzaju kod, który był stosowany przez wszystkich proroków wysłanych przez Stwórcę naszego świata.

Anioł wyjaśniając potem znaczenia poszczególnych elementów, daje wskazówki, które dopiero w odpowiednim czasie będą rozpoznane, ponieważ proroctwo ma to do siebie że może być rozpoznane dopiero tuż przed ważnymi dla ludzi wydarzeniami, lub częściej zaraz po tych wydarzeniach.

 

Wody

Anioł wyjaśnia:

  I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Symbolika wody czy morza w Biblii to najczęściej : ludy, narody, w tym przypadku Anioł konkretnie tłumaczy wiec nie mamy co do tego wątpliwości. Wszetecznica jak widać ma cechę: wpływ na wiele narodów, lub kontrola nad nimi.

Nierząd i Wszetecznica

Wszetecznica w języku proroków Bożych zawsze znaczyła religię, która kalała się czczeniem obcych bóstw. Nierząd jak wiemy z Izajasza czy proroctw Ezechiela, tyczył się  głównie ludu Izraela, który był porównywany do  nierządnic, dlatego że lud wybrany przez Boga był traktowany na innych zasadach, uświęcony prawem danym przez Boga, stawał się przysłowiową niewiastą, lub żoną. Kiedy Wybrany  Izrael zbaczał z drogi praw nadanych przez Boga, czyli zaczynał czcić pogańskie bóstwa, Stwórca nasz upominał go przez proroków, właśnie porównując go do niewiernych żon, niewiast uprawiających nierząd.  Wszetecznica to jest określenie obcych systemów religijnych, takim określeniem był nazywany głównie Babilon, które było według proroków tamtego okresu, źródłem wszelkiego pogaństwa.

 Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

Wynika z tekstu że nierząd uprawiają władcy królestw, i tu następna wskazówka, system religijny który oparty jest mocno na władzy królewskiej, kiedy Anioł Boży przekazywał tą informację nie było śladu już po Babilonie sumeryjskim mieście. I nigdy nie zostało ono odbudowane. Więc chodzi tu o tak zwane podobieństwo.

                                           STARY BABILON

 

                                       Nowy Babilon ( Rzym)

                              

W czasach Jana , kiedy Anioł ukazywał mu wizje, to właśnie Rzym nosił miano "Babilonu Wielkiego" . Był on centrum wielkiego imperium, wszystko kręciło się wokół tego miasta, był on obrazem wielkiej władzy, wielkiego bogactwa,  i ogromnego okrucieństwa. Przedrostek "wielki", podkreślało to jak bardzo przerastał Babilon sumeryjski.

Mamy więc pewnego podejrzanego, jest nim Rzym. A może nie jest tu mowa o mieście tylko o państwie ?   sprawdźmy:

Anioł znowu przychodzi z wyjaśnieniem:

A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Teraz jesteśmy pewni że mowa tu o mieście i niewątpliwie chodzi o Rzym. Jednak w okresie spisywania "Apokalipsy", miasto to nie spełniało drugiego członu zdania które pogrubiłem: starożytne imperium nie panowało nad królami, tylko wchłaniało  całe królestwa i ustanawiało namiestników. W dodatku mowa tu o władcach nie o królestwach.Wskazuje tutaj na system zależności i wpływów bardziej przypominający "lenniczość" niż imperialną okupację , jaką prowadził Rzym w tamtym okresie. 

 I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

 

Zwierze, bestia

Zwierzę w proroctwach Daniela które było spisane 620 lat wcześniej, obrazowało cztery zwierzęta które jak wiemy dziś, przedstawiało :

- Babilonię

- Medo-Persję

- Grecję za panowania Aleksandra Macedońskiego

- Cesarstwo potem imperium Rzymskie

W 80 r naszej ery, trzy pierwsze zwierzęta przeminęły, to czwarte najgroźniejsze zwierze panowało. Wystarczy teraz połączyć symbole, kobieta, która jest miastem, i zwie się Babilonem wielkim prawdziwym Rzymem, siedzi na zwierzęciu które odpowiada dokładnemu opisowi jak z księgi Daniela, które obrazowało Imperium Rzymskie.  

Cechy zwierzęcia

Zwierze ma 7 głów i 10 rogów, stanowi ono części składowe zwierzęcia.

Anioł wyjaśnia:

Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

Miasto Rzym było nazywane:" Miasto siedmiu wzgórz", być może jest to nawiązanie i jeszcze jedna wskazówka. Ja jednak uważam że owe pagórki to mogą być symbole siedmiu upadłych aniołów, które mają wpływ na rogi, czyli władców. Wszetecznica rozsiada się w przenośni, czyli upadłe anioły są filarami tej wszetecznicy, one jej sprzyjają, dzięki temu ona ma kontrolę nad władcami.

Musimy również pamiętać ze czas jaki obserwował Jan w wizji to był czas końca, czyli dawno dawno po upadku Imperium Rzymskiego jaki znał Jan. Więc sam zarys Imperium z 1 wieku nie pasuje, ponieważ ono nie wytrwało w swojej formie. 

Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

To ciekawe i tajemnicze wyjaśnienie Anioła daje nam dużo do myślenia, wielu ludzi uważa że jest to coś w stylu:

- było  - czyli za czasów Jana, już go niema - upadek Imperium ,  i znowu będzie -czyli narodzi się ponownie przed czasami końca, wielu wskazuje tu na USA, Izrael, III Rzeszę, Watykan. Jednak ja sądzę że zwierzę to nie jest konkretne mocarstwo,czy system polityczny jako taki. Moim zdaniem jest to określenie stanu duchowego świata.

ciekawy cytat :

  I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

Owi mieszkańcy ziemi którzy mają się zdziwić, kiedy ujrzą to zwierze. Kim są niezapisani w księdze żywota?

Są nimi hybrydy ludzi i upadłych aniołów, to one od potopu gdzie Bóg zabił ich ciała przemierzają ziemie jako demony, oni również są mieszkańcami tej ziemi jak my. Z tą różnicą że oni nie są wpisani jako legalne istniejące istoty na tej ziemi.

Czy możliwe że one kiedyś jeszcze przed potopem byli światkami kiedy owe zwierze funkcjonowało ?, widziały je, tworzyły to zwierze. Możliwe że mowa tu o tym stanie duchowym ludzi które sięga dna, szalejące w wojnach i okrucieństwie, zbrodni i wszechobecnym kłamstwie?. Podparte  super technologią która uwłacza naszemu Stwórcy. Możliwe że wszystko zostało zalane i "zresetowane", właśnie z powodu objawienia się tego zwierzęcia BESTII.

Demony są na tyle wiekowe że widziały kiedyś ten obraz i zdumieją się jak zobaczyły że udało im się na nowo ustawić bestię na ziemi Bożej.

Bóg dał ludziom jeszcze jedną szansę, zaczynaliśmy od zera i sytuacja znowu się powtarza, za sprawą mściwych demonów, oraz upadłych aniołów pod rozkazami samego szatana.Możliwe że to te siedem głów odpowiedzialnych jest za pojawianie się bestii, czyli masy upodlonych ludzi z technologia gotową do mordowania i niszczenia. Wiele wykopalisk archeologicznych wskazuje na istnienie wysoko rozwiniętej cywilizacji, słynne  hinduskie "wimany", urządzenia latające, czy ruiny "puma punku", a nawet piramidy, są to ślady tego czegoś co było, i znowu nadeszło.

Dlatego anioł mówi :

Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

             Zwierze w zalążku

                                         Zwierze w pełni sił 

 Wszetecznica, Kobieta z kielichem

A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

 

(6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.O ile zwierze może być stanem duchowym kierowanym przez siedmiu "upadlaków", o tyle wszetecznica, która sobie wygodnie, na grzbiecie upadłego świata dzięki ciemnym zwierzchnościom, jest na pewno tworem ludzkim. Jak pisałem wcześniej wszetecznica to Biblijny symbol religii który czci pogańskie bóstwa.

Jeśli jest to system religijny, to musi mieć kilka ważnych cech:

- system religijny o ogromnym zasięgu

- musi mieć wpływ na władców świata

- upaja narody

- przyozdobiona w purpurę, szkarłat i drogocenne kamienie, złoto

- musi mieć siedzibę lub centrum w Rzymie

Jeśli ktoś się jeszcze nie domyśla pomoc graficzna niżej:

 

  

             Bingo !!                                        znowu .. BINGO!!!

Watykan to Nierządnica

Watykan jest centrum największego systemu religijnego na tym globie, mało tego,

jest to system polityczno religijny i zawsze takim był od samego początku. Jest to schemat żywcem przeniesiony z sytemu pogańskiego Babilonu, Egiptu, czy imperium Majów. Opartym na kontroli ludzi poprzez religie i władzę.

Watykan to prawdopodobnie centrum dowodzenia ekonomią i polityką świata, wydaje się to nieprawdopodobne, lecz dowodów jest sporo. Papierz to król świata, któremu wszyscy składają hołd, bez względu na poglądy czy wiarę. Osiągnęli to tylko i wyłącznie dzięki wcześniej wspomnianym 7 upadłym aniołom, które są zwierzchnościami rządzącymi naszym światem. Watykan spełnia wszystkie wskazówki zawarte w proroctwie, jest królem systemu lenniczego, nad wszystkimi władcami ziemi!!

Wszelkie dowody na pogaństwo Watykanu znajdziecie pod tymi linkami:

http://grawitacja44.wordpress.com/2011/11/05/watykan-poganskie-miasto-slonca/

https://www.youtube.com/watch?v=YL-EQqKmego

System ten wchłoną prawdziwe Słowo Boże, w postaci Biblii, z nauk Chrystusa i całej esencji przesłania jakie niesie Słowo Boże zrobił pośmiewisko. Wprowadzając bałwochwalstwo i magiczne rytuały, w postaci różnych ceremonii liturgicznych, wprowadził ludzi w konflikt z Bogiem. To jest upajanie narodów. Cechą upojenia jest stan w którym ludzie nie wiedzą co robią. Ludzie zmuszani do klękania przed obrazami czy figurkami to są ludzie upojeni winem z kielicha nierządnicy. Nie znają prawdziwego słowa danego od Boga, ponieważ są pijani i znają je tylko w postaci jaką oznajmia im wszetecznica. Wiecznie ukrzyżowany Zbawiciel świata, to drwina z tak wielkiej istoty Boskiej, czczenie jego matki, która była normalnym człowiekiem i stawianie jej przed Chrystusem to czyn który Bóg nie zostawia bez kary. 

kilka linków które powinieneś sprawdzić w tym temacie:

http://www.zbawienie.com/wielka_wojna_duchowa.htm

http://www.zbawienie.com/babilon.htm

http://www.youtube.com/watch?v=vpctMp8VE4Q

 


Kilka faktów w celu dokładniejszej identyfikacji :

OTO MONETA WATYKANU :

Oprócz widocznego Papierza "Króla Świata" jest kobieta z kielichem !!!

A tu dzisiejsza moneta 200 EURO "waluta wszetecznicy"

Kobieta którą tu widzimy to symbol Katolików, Maryja z krzyżem, trzymająca kielich z winem i eucharystią.

Anioł Pański, przekazał Janowi precyzyjne informacje, na temat czasów ostatecznych, musimy zdać sobie sprawę że żyjemy na progu przyjścia Chrystusa. Nasza rzeczywistość została dokładnie przepowiedziana, 2 000 lat temu,a nawet 4 000 lat do tyłu. Wszystkie oznaki wypełniają się na naszych oczach.

Zachęcam tych , którzy pierwszy raz stykają się z tym tematem, i jesteście zainteresowani przekonaniem się czy to prawda, zacznijcie własne poszukiwania, w linkach jakie podaje w tych artykułach możecie dowiedzieć się więcej:

Watykan kontroluje cały świat:

http://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

http://www.zbawienie.com/watykan.htm

http://detektywprawdy.pl/2014/10/10/seks-i-zbrodnie-watykanu/


Cała tekst Objawienia Jana , online :

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/1.html
Tagi: watykan
01:04, uramibushi
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5