RSS
środa, 31 grudnia 2014

Nowy rok się zaczyna, jest ta ostatnia noc i czekanie na tą godzinę. Kiedy strzelają szampany zaczynamy sobie składać życzenia. Właśnie o tym chciałem opowiedzieć. Jesteśmy przyzwyczajeni w składaniu sobie życzeń, wielu robi to mechanicznie, inni mają łzy w oczach i robią to szczerze. Życzenia zawsze niosą ze sobą dobroć i nadzieje dla drugiego człowieka, wydaje się że wszystko jest w porządku, składamy je i wszyscy są zadowoleni.


Jednak życzenia są puste w środku i tak naprawdę niczego nie wnoszą, są zwykłą formą zachowania, przy wigilii, urodzinach, czy nowym roku, to tradycja i nic więcej.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrej pracy, pieniędzy, radości z życia.

Życzenie to modlitwa, którą wypowiada wierzący w Boga i ateista, poganin. Modlitwa do czegoś co nie istnieje, kto ma spełnić to życzenie ?

 

Los ?

może magiczna siła?

a może Bóg ?

 

Właśnie... Jeśli wierzysz w Boga sprawiedliwego, nie ważne czy jesteś katolikiem, protestantem, nowo narodzonym chrześcijaninem. Powinieneś wiedzieć że nie ma czarów które się spełniają, a los nie ma uszu by wysłuchać. Bóg ma ramię mocne, lecz nie spełni twoich życzeń, przynajmniej nie w formie "koncertu życzeń".

Jeśli chcesz komuś życzyć szczęścia, chcesz by był radosny i szczęśliwy, wystarczy jedno zdanie, które załatwi milion wypowiedzianych życzeń. 

"Niech ci Bóg błogosławi, i da tobie to czego najbardziej tobie potrzeba"

Tylko On ma moc uszczęśliwić człowieka, tylko on daje szczęście, zdrowie. Wie nawet to czego ty nigdy nie wiedziałeś że jest tobie potrzebne. On bada serca, rozumy i nerki. Bo kiedy Bóg  błogosławi, nic więcej człowiekowi nie jest potrzebne.

Więc niech Bóg wam błogosławi i da wszystko czego potrzebujecie, a w nowym roku

niech się dzieje jego wola nie nasza.

 

Tagi: życzenia
21:50, uramibushi
Link Komentarze (2) »
sobota, 27 grudnia 2014

Udało się wczoraj o 20:00 doprowadzić do końca projekt detronizacji "królowej niebios". Przez siedem piątków modliliśmy się w słusznej sprawie. Ciekawi mnie ile osób wzięło udział w detronizacji, według wpisów na stronie"Jezus Królem Polski", wskazuje że koło 100 osób.

Pamiętajmy że nasza modlitwa miała charakter prośby i deklaracji, czyli wszystko zależy teraz od Boga, czy wysłucha nas czy ma inne plany względem tej zwierzchności. Dla nas pozornie nic się nie zmieni i nie widzimy widocznych efektów, ale nie można wykluczyć że w świecie demonów zawrzało.

Co do dalszego kontynuowania oficjalnych modlitw , uważam że są niepotrzebne, możemy dalej się o to modlić według własnego sumienia.
Nauką może być przypadek kiedy Mojżesz nie zaufał Bogu i uderzył trzy razy w kamień by woda popłynęła, choć Bóg powiedział mu że raz wystarczy.


Myślę że wykonaliśmy dobrą robotę, i będzie lub już ma, to wpływ na sprawy w niebie. Została nam jak zwykle wiara w to, efekty będą widoczne kiedy indziej. 

Jak dla mnie zwierzchność ta straciła moc, a to co po niej zostało to same niegustowne figury z "tępym" wzrokiem wycelowanym na swoich "wiernych". I jak to mają do siebie, dzieła ludzkich rąk, zginął marnie. Chętnie bym sam się z nimi rozprawił, ale z więzienia świat Boży nie wygląda najlepiej.  Myślę że Chrystus z aniołami lepiej i sprawniej sobie poradzą.


 

                                         ziemskie oblicze zwierzchności 

Dla ciekawskich podaje link, w którym jest artykuł o kimś kto rozwala bałwany "matki bożej", proszę zwrócić uwagę jakim mianem jest nazywany sprawca, : "Barbarzyńca", ktoś kto wybija okno w sklepie, jest zwykłym chuliganem, ale rozwalenie uformowanej bryły gipsowej jest traktowane na równi z barbarzyństwem. Przypominam że określenie to oznacza człowieka pozbawionego sumienia, który dopuszcza się regularnie gwałtów, morderstw, kradzieży.

http://krajna.com.pl/a/kto-walczy-z-figura-matki-bozej

Dlatego tylko modlitwą możemy to coś pokonać, "młot" mnie korci, ale wiem że to zły pomysł.wtorek, 23 grudnia 2014

W ten  piątek 26 grudnia 2014r odbyła się ostatnia modlitwa detronizacyjna. Siódma z kolei, zgodnie z założeniem jakie przyjęliśmy, nawiązując do siedmiu trąb jerychońskich, tak jak  powalone zostały mury wielkiego miasta, tak i powalona niech zostanie bariera która od wieków oddziela ludzi naszego kraju od prawdy i żywego Boga. Uwikłaliśmy się przez wieki w ogromny , odstępczy kult czczenia archaicznej bogini zwanej w Biblii "Królowej Niebios". Została nam podstępnie narzucona, i utrwalana w naszej tradycji przez 600 lat. Dokładnie przez ten okres  naród nasz przeżywał liczne klęski, z każdą następną klęską kult ożywał i umacniał się. 

Musimy pamiętać i wbić sobie do naszych głów i serc, nie "Maryja" ratowała Polskę cudem z różnych opresji, a tylko Bóg sprawiedliwy, tylko on ma taką moc. To On, wyciągał do nas rękę byśmy nie poginęli marnie z rąk naszych wrogów, on gonił islam  rękami Sobieskiego, i Krzyżackie głowy spadały jak gruszki, bez względu czy śpiewalibyśmy "Bogurodzicę", czy w milczeniu podnosili kopie. Prawdą jest to, że zwierzchność duchowa, która kryje się pod płaszczykiem matki Chrystusa, a korzenie ma tak odległe jak Babilon i Sumer. Zwodzi i stawia się przed Synem Bożym, gardząc przykazaniem Boga sprawiedliwego, swoimi czarami mamiąc ludzi szukających swojego Boga.  Żaden obraz, nawet najdroższy i najpiękniejszy nie jest godzien by na klęczkach dreptać do niego, i składać mu dziekczynienie.

Jednak czas  świata jakiego teraz znamy, dobiega końcowi. Czas "dzieciństwa" z fałszywą"Maryją" dobiega końca. Nie ma czasu na pogańskie bóstwa, należy szukać Chrystusa i modlić się o wstawiennictwo i wybaczenie tylko do niego. "Maryja" jest "fałszywą kartą asa w talii". Da się nią grać, kiedy twa gra, jednak jak jest tasowanie prawda wychodzi na jaw szybko, a wstyd będzie ogromny każdego z nas, kto choć raz wypowiedział "zdrowaś Mario".

Jeśli poprosicie podczas modlitw, wspólnie z nami o przebaczenie do  Boga sprawiedliwego, pokazaliście że Bóg,  i jego Syn  jest dla was najważniejszy, tak jak "mówią"  pisma :

"Jam jest Bóg twój"

"Nie będziesz miał obcych Bogów obok mnie"

 

                              To nie rola Maryi, to odwieczne marzenie szatana !

 

Modląc się o to, nie łamiesz słowa Bożego, a tylko je wypełniasz !!! Modlitwa detronizacji ma na celu osłabieniu tej zwierzchności, i udowodnieniu naszemu Stwórcy że nie ma nikogo po drodze do niego, jak tylko jego Syn. Tak jak "mówi" Ewangelia. Jest to oficjalne odrzucenie pogańskiej tradycji, na rzecz Boga Prawdziwego. Modlimy się w imieniu tych , którzy nie znają prawdy i są pogrążeni w czarach tej zwierzchności. Jest to również akt odwagi, by stanąć po stronie prawdy, która od Boga pochodzi, bo On jest prawdą, prawem i sprawiedliwością.

DETRONIZACJA ZAKOŃCZONA   26 grudnia o 20:00  

 

poniedziałek, 17 listopada 2014

 

Na blogu "Detektyw Prawdy" pojawił się ciekawy post pod tytułem " Bitwa w okręgach niebieskich".

1 część.

http://detektywprawdy.pl/2014/11/15/bitwa-w-okregach-niebieskich/

2 część.

http://detektywprawdy.pl/2014/11/16/bitwa-w-okregach-niebieskich-cz-ii/#

Jest tam apel pewnego człowieka, który będąc wcześniej zaawansowanym szamanem okultystą, nawrócił się za sprawą dwóch aniołów Bożych i pastora. Cała historia brzmi ciekawie, jeśli to oczywiście prawda to wiele by wyjaśniało.

Ja nie wiem jak jest naprawdę, nikt z nas nie może tego powiedzieć, mieszkamy tu na ziemi nie widzimy świata duchowego. Cytat z Ewangelii Mateusza może zobrazować naszą sytuację:

"wiatr wieje dokąd chce, i szum jego słyszysz, ale nie wiesz skąd przychodzi i dokąd zmierza"

Jest to dobre zdanie by zrozumieć jak jest naprawdę, wiemy że istnieje wiatr bo go czujemy, i słyszymy jego szum, ale czy ktoś kiedyś go widział, nie wiemy skąd przychodzi i dokąd odchodzi. Dokładnie tak samo jest z istotami duchowymi.

Muszę przyznać że traktuję dość ostrożnie takie opowieści, szczególnie od byłych, nawróconych okultystów. Dlaczego? - mam pewne obawy że jest to zwodzenie.

Po pierwsze człowiek twierdzi że podróżował po za ciałem i prowadził armie demonów do walki na kościoły w Ugandzie. Muszę zaznaczyć to w co ja wierzę, i jakie mam przekonania:

- wiem że człowiek nie może opuścić ciała i jako duch przemierzać świata, jako że zajmowałem się tym tematem, i miałem okazję "opuścić swoje ciało", dlatego , po wiem że człowiek nie może wyjść z ciała. Cała zasada podróży po za ciałem opiera się na kłamstwie, a wizualizacja przemieszczania się jest tylko telepatycznym połączeniem jaźni : człowiek pasywnie leżący w stanie odmiennej świadomości,  oraz demon  który jest elementem ruchomym i to on przemierza przestrzeń a my widzimy telepatycznie i sterujemy nim zdalnie.

To jest moja opinia na temat OOBE

Inna sprawa, demon czy jak inni wolą zły duch,  jest istotą duchową która jest pozbawiona formy biologicznej, jest przykładem czegoś co nie powinno zaistnieć w świecie Bożym, istnieje nielegalnie, pozbawiona Bożego wsparcia by przetrwać, musi "żerować" dokładnie jak zwierzęta. Inaczej jest w przypadku upadłych aniołów, one stworzone przez Boga są samowystarczalni, nie muszą żerować by przetrwać w swojej formie, są po prostu bardziej swobodne. Dlatego Bóg związał  część a resztę wyrzucił w otchłań by nie niszczyły ziemi. Ponieważ gdy by one miały swobodny dostęp do ziemi mogły by zamieniać się w cokolwiek zechcą i byli by wyjątkowo niebezpieczni dla nas. Wszystko na to wskazuje że demon to efekt rozdzielenia hybrydy anielsko - człowieczej, kiedy ciało obumarło została ta druga forma duchowa. 

Uwaga moja teoria :

Wydaje mi się że demon jako forma energii, by przeżyć w świecie fizycznym musi żywić się energią, nie wiem jaką energią ale wiem że najbezpieczniej czują się wczepieni w ludzi. Ludzkie ciała dają im namiastkę tych lepszych czasów kiedy sami mieli ciała i byli półbogami, a my byliśmy dla nich szarańczą. Teraz jako byty duchowe żerują na ludziach by przetrwać jak najdłużej.

 

cytat znowu z Ewangelii :

 

Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale go nie znajduje.

(44) Wtedy mówi: Wrócę do domu swego, stąd wyszedłem i przyszedłszy, zastaje go opróżnionym, wymiecionym i przyozdobionym.

(45) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem duchów innych gorszych niż on, i wszedłszy mieszkają tam; i bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. Tak będzie i z tym złym pokoleniem.

Demon szuka ukojenia, to jest często powtarzane podczas wszelkich egzorcyzmów przez demony które nie chcą opuścić ciała swojego "żywiciela". Ja nie mogę dokładnie określić dlaczego tak jest , ale jest to faktem. Co oznacza że ludzie dają im ukojenie ?. Żywią się emocjami i co jest bardzo niepokojące, tam gdzie gwałt i morderstwa zlatują się jak ptactwo, jak sępy. Mordy rytualne dostarczają im prawdopodobnie sporo "pożywienia", do tego stopnia że stać ich na "wdzięczność", tym , którzy im to zapewniają.

Teraz znowu moja teoria:

Skoro ta energia jest im potrzebna, to z pewnością każdy , ich trick, czy nawet poruszanie się po świecie  musi się wiązać z utratą tej energii. Dlatego najbezpieczniej jest dla nich przyklejać się do osób i pasożytować na nich. Możliwe że starają się również wyrazić swoje zbrodnicze upodobania, które tak bardzo im się podobały kiedy chodzili własnymi nogami po ziemi. Dlatego demony mają specjalości :

- alkoholik

- czarownik

- wojownik

- rozpustnik

Też ciekawym dowodem może być tak zwana REINKARNACJA, i rzekomo wspomnienia z poprzednich żyć. Badałem to i sprawa niebywale "śmierdzi", ludzie podczas seansów tak zwanych regresywnych, jest to specjalna hipnoza w której zmusza się pacjenta do cofania się w swoich wspomnieniach do urodzin, a czasem jak się uda pacjent zaczyna opowiadać że jest kim innym i różne niebywałe historie.

Dla mnie jest to oczywiste kłamstwo, wspomnienia nigdy nie są w 100% trafne, nawet często się mylą, dlatego że demon sam nie pamięta dokładnie jak to było i zmyśla, lub opowiada historie żyć swoich poprzednich ofiar na których żerował 100, 200, 1000 lat temu. Całe te dowody na reinkarnacje są śmieszne i tylko utwierdzają mnie w desperacji istot demonicznych, całe ich istnienie po za ciałem to ciągłe kłamanie. Dlatego tak łatwo upadłe anioły wykorzystują je do swoich celów. W imię zasady :

"gdzie szatan nie może, demona wyśle"

Wracając do relacji tego nawróconego szamana, nie twierdzę że kłamie, na bank opuszczał ciało, jednak nigdy nie prowadził żadnych armii demonów do walki. Prawdopodobnie demon by nawiązać kontakt zwany OOBE z człowiekiem poświęca wiele własnej energii, podobnie człowiek.

Człowiek kiedy jest w stanie OOBE, ma problemy z poruszaniem, polega to na tym że: jesteś duchem, ale za chiny ludowe nie da się ruszyć, trzeba dosłownie prosić by się przemieścił do przodu czy w bok. W "mądrych książkach" twierdzą że jest to efekt tego, że ciało nas ogranicza i nie umiemy być duchami, dlatego należy trenować. Prawda jest dużo bardziej błaha, demon nie lubi jak mu się rozkazuje. Będzie nam udostępniał  swoją usługi jak ma w tym jakąś korzyć, lub ma od dolne polecenia :)

Inny aspekt OOBE, wszyscy "podróżnicy" mają te same odczucie, kiedy siebie widzą z zewnątrz, czują do tego ciała pogardę. Jest to uczucie że to nie jesteś ty!, wytłumaczenie jest znowu bardzo proste, ponieważ ten który to ogląda nie jest tobą :)

Demony mają nas w pogardzie, nawet w tedy kiedy jawnie z nimi współpracujemy, i nie kryją tego nawet kiedy "biorą na przejażdżkę swoją zabawkę".

Scenogramy z wypowiedzi demonów podczas egzorcyzmów, ujawniają nam kolejne dowody.

Demony niekiedy powodują tak zwane "show", są to przeważnie bardzo widowiskowe pokazy trików podczas egzorcyzmów. Oczywiście duchy te twierdzą że są Adolfem Hitlerem, czy jakąś inna pokutną dusza, niekiedy moralizują. Był pewien przypadek kiedy demon twierdził że jest duchem pewnego księdza z Hiszpanii, podał nawet nazwisko, które zostało potwierdzone. Demon opisywał piekło, oraz twierdził że posłali go ci "z góry", by przekazał przestrogę dla księży kapłanów, nakazywał by nie dawali opłatka na stojąco wiernym, i nie podawali na dłoń tylko do ust, nie odwracali się tyłem do ołtarza i odmawiali brewiarz który osłania ich od demonów. Podawał swój przykład jako zły, że trafią jak on jeśli będą robić. Nadmienił że wszyscy którzy żyją powinni się cieszyć bo mają szanse naprawić swoje winy, sam twierdził że jeśli by miał szanse żyć jeszcze raz , pozwolił by się ukrzyżować i cieszył by się z cierpienia fizycznego, w porównaniu z tym co czuje demon po za ciałem.

Oczywiście nie wysłał go nikt z "góry", raczej ci z dołu, Bóg nie posługiwał by się  kimś takim do prorokowania. Spośród wielu kłamstw jakie wypowiedział część jest prawdą. Demony nam zazdroszczą, to że równie lękają się aniołów Bożych jak i upadłych w piekle ( otchłani). kryją się w ciałach ludzkich bo tam są bezpieczni. 

Uwaga znowu moja teoria:

Uważam że demony posiadają również pewną hierarchię. Większość z nich to zwykłe pasożyty które wczepiają się nawet po kilka w człowieka, to one są odpowiedzialne za wszelkie nałogi, a nawet powodują pewne umiejętności artystyczne, malarstwo, muzyka, rzeźbiarstwo zamiłowanie do tworzenia bałwanów itp. Inne mocniejsze z większymi możliwościami, są takimi wykonawcami poleceń z "dołu". Chrystus powiedział że nie może demon wyganiać demona, i to prawda, ale jeśli główny egzorcysta Watykanu twierdzi że obecnie demony najbardziej boją się Jana Pawła II, którym szybciej wypędzają niż nawet "Maryją". Demony twierdziły podczas "pogawędek" że nienawidzą "Maryi' nawet odgrywają sceny aktorskie w postaci :

"nieee nieee ona nadchodzi .... kto ? .... jasna pani nienawidzimy jej uaaaggghhhh uuaaagghhh ...cisza"

Oczywiste że jest to odgrywanie cyrku w celu zwiedzenia,

Jak to się ma do przekazów tego typu jak tego pana z Ugandy ?

 

Uważam za mało prawdopodobne by demony używały duchów ludzi i w dodatku  były wojskiem pod rozkazami człowieka. Jest to wbrew ich naturze. To uwłacza im one się uważają za naszych panów.

W dodatku, człowiek nie może istnieć po za ciałem, więc jeśli go wodzili po wioskach i traktowali go jak dowódcę, mieli w tej "inscenizacji" konkretny cel do osiągnięcia. Najprawdopodobniej to: by potem to rozpowszechniał. Może być to wszystko wymysłem sił szatana, i kolejnym ślepym zaułkiem dla wielu wiernych którzy w to uwierzą.

Aniołowie stróże, które zanoszą modlitwy i przynoszą odpowiedzi, dokładnie o tym było w jednym z objawień maryjnych Catriny Rivas . Tam również "Maryja" sugerowała istnienie takich aniołów. Jest wiele innych przypadków, kiedy ktoś został porwany do piekła, do nieba. Był umarły i wrócił, jest tam wiele przesłań od rzekomego Chrystusa, czy po  rozmowie z Bogiem przy tronie. Jest tego tak wiele, i jest to tak bardzo niezgodne z tym co w słowie Bożym. Te opowieści zamiast odpowiadać na pytania, rodzą następne. Wiem że Bóg  nie wprowadzał by nam takiego zamieszania informacyjnego. Również wiem, że demony stać na konkretne akcje, jeśli tylko mają wystarczającą moc.

To co wyżej napisałem proszę traktować jako luźną wypowiedź, nie prawdę objawioną, mogę się mylić. Na dzień dzisiejszy i wiedzę jaką posiadam uważam za wybitnie podejrzane takie przekazy.

 

 

 Tagi: demony
22:41, uramibushi
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 listopada 2014

Jeśli trafiłeś na ten blog przypadkowo, lub zaciekawiony linkiem na ulotce odważyłeś się tu zaglądnąć, jeśli treść ulotki cię zbulwersowała i uważasz że jakaś prowokacja  musisz wiedzieć:

- nie jesteśmy żadną sektą, tylko zwykłymi chrześcijanami którzy idąc drogą Chrystusa, zgodnie z Jego słowami i słowami Proroków Starego Testamentu, postanowiliśmy zdetronizować zwierzchność która ukrywa się pod wszelkimi objawieniami "Maryi matki Isusa Chrystusa"

- stawić opór kłamstwu które zostało uznane przez "Głowy" Kościoła Rzymsko Katolickiego, jakoby Maryja została pośredniczką i odkupicielką narodów.Gdyż wiemy że jest to wbrew Słowu Bożemu, i czczenie "Maryi" jest wysokim wykroczeniem względem Boga , i chcemy przestrzec was drodzy rodacy, że Bóg nie zostawi bez kary nikogo.

- kraj nasz jest pełen podziwu dla "Maryi Królowej Niebios", musicie się dowiedzieć prawdy że jest to wielkie odstępstwo stawiać kogoś przed Isusem Chrystusem, nie wspomnę o czczeniu figur, obrazów, są to rzeczy kalające człowieka który jest poganinem, a nie wspomnę o tych którzy mienią się chrześcijanami.

- jeśli jesteś księdzem, lub osobą uwikłaną w kult "Maryi", nie złorzecz nam, i nie osądzaj, wiesz sam że sąd należy do Chrystusa, Syna Bożego. Zbadaj Pismo jeszcze raz i z czystym sumieniem powiedz że jesteśmy sektą.   

 

Jeśli Syn boży który umarł za nas na krzyżu jest dla ciebie ważniejszy niż ludzka tradycja przyłącz się, przeczytaj posty niżej, dowiedz się więcej !!

10:24, uramibushi
Link Komentarze (1) »
wtorek, 11 listopada 2014

Jest to deklaracja ludzi sprzeciwiających się bałwochwalczemu kultowi, który jest sprzeczny ze Słowem Bożym, oraz wstęp działań mających na celu detronizację zwierzchności, która stoi za łagodną twarzą "najświętszej panienki".

 

Nie może być tak, że w obliczu przyszłego przyjścia Chrystusa, będziemy patrzeć bezczynnie na proceder który trwa 600 lat w Polsce, w którym Król wszystkich ludzi na ziemi: Isus Chrystus, oraz jedyny pośrednik między Bogiem a ludźmi, jest spychany na pobocze, a jego miejsce zajmuje bliżej nieokreślona zwierzchność, nazywająca się :"Maryją".

 

Deklaracja nowonarodzonych chrześcijan, sług Isusa Chrystusa, Syna Bożego:

 

Ze względu na pogarszający się stan duchowy Narodu Polskiego, oraz jego powolne wymieranie moralne, które zaczęło się 600 lat temu i trwa nie przerwanie do dziś. My chrześcijanie nowonarodzeni,  zgodnie z objawionym Słowem Bożym, które zawarte jest w księgach Starego Testamentu oraz Ewangelii Chrystusa  –  postanowiliśmy:

Przerwać 600 letni kult, „Królowej niebios” , Matki bożej, Królowej narodów

- Prosić Boga Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, o przebaczenie, z powodu 600 letniego deptania jego świętego słowa, które kategorycznie zabrania wszelkich bałwochwalczych praktyk, oraz oddawania czci jakimkolwiek Boskim stworzeniom, choć by to miały być najwyższe anioły chodzące razem z Bogiem. Ponieważ cześć należy się Stwórcy wszystkiego.

nie zgadzamy się z wszelkimi tradycjami wymyślonymi przez ludzi, nie będziemy stawiać nikogo między nami i Synem Bożym, którego posłał Bóg.

- nie słuchamy się żadnych ludzkich nauczycieli, ponieważ mamy jednego Isusa ( Jezusa) Chrystusa, naszego Przewodnika, Jego słowo jest naszym światłem i drogą. Nie zejdziemy z niej bo pragniemy światła od samego Stwórcy, nie przyjmujemy innego „światła”, tylko to które niesie Chrystus.

pragniemy zrzucić całe „jarzmo” z naszego narodu, naszych serc i umysłów. Zwierzchności która podaje się za „matkę Chrystusa”, „Najświętszą Panienkę”, „Maryję, zabieramy wszelkie tytuły i przewodnictwo duchowe powierzone 600 lat temu bezprawnie i podstępem.

oznajmiamy , że od tego czasu, naszym jedynym przewodnikiem duchowym, nauczycielem, „pasterzem”, i orędownikiem do Naszego Stwórcy jest tylko Isus (Jezus) Chrystus, Syn Boga, posłany do nas właśnie w tym celu.

Wszystko co postanowiliśmy my, niżej podpisani, oznajmiamy że robimy nie dla naszej chwały, ale dla chwały Boga Wszechmogącego, i przez Isusa (Jezusa) Chrystusa, którego posłał do nas. Ponieważ wszelkie znaki świadczą o zbliżającym  się nadejściu Syna Bożego, Zobowiązani jesteśmy do „prostowania ścieżek”, zgodnie z tym co nakazuje Słowo Boże.

Niech tak się stanie.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w modlitwie błagalnej do Boga Wszechmogącego, o przebaczenie dla naszego narodu za 600 lat oddawania czci temu, komu się to nie należało, oraz prośby by Chrystus prawowity Pośrednik między Bogiem a ludźmi, odzyskał należne miejsce, które przygotował mu sam Ojciec, który jest w niebie.

Weź udział w modlitwie detronizacyjnej, nie musisz iść do żadnego kościoła, czy innego miejsca. Pomódl się w duchu, razem z nami. Udowodnij że Chrystus jest dla ciebie ważniejszy, w końcu On cierpiał na krzyżu za nasze grzechy, a nie jego matka, czy brat.

szczegóły modlitwy detronizacyjnej: 

 

Sama detronizacja odbędzie się w ten piątek  (14 listopad, o godzinie 20:00)

najpierw POST jako wstęp do modlitwy, by godnie stanąć przed Bogiem z konkretną prośbą

12 godzin przed, czyli o 8 rano w piątek, nie spożywamy żadnych pokarmów, jeśli ktoś nie nawykł, może pić samą wodę. Modlitwa powinna się rozpocząć  o 20 godzinie wieczorem. Prosimy boga własnymi słowami, wcześniej proszę sobie dokładnie zaplanować  treść, by zawierała założenia niżej. Można również milczeć, Chrystus będzie wiedział i tak o co się modlicie, zanim mrugniecie On wie. Ale dla waszego pokoju odmówcie własnymi słowami według założeń niżej.

Starajcie się nie kłócić w ten dzień, nie robić niczego niegodnego w oczach Chrystusa, bądźcie pokorni i uśmiechnięci, i ostrożni. Możliwe że w ten dzień mogą wam się tworzyć pewne przeszkody.

główne Założenia prośby detronizacji:

– prośby o wybaczenie do Najwyższego wszelkie bałwochwalstwo
– prośby do Chrystusa Pana o wygonieniu zwierzchności która kryje się pod kultem Maryi, oraz uwolnienie umysłów i serc z kajdan naszych rodaków
– stwierdzenie że teraz Chrystus jest Sędzią tego kraju a wszyscy jesteśmy jego owcami, i nie ma innego zbawienia jak tylko przez Isusa, (Jezusa) Chrystusa, Syna Bożego, niech tak się stanie.

Oczywiści modlitwa własnymi słowami, ale niech zawiera te elementy.
Osoby te które nie są zdecydowane, niech tylko odmówią zwykła modlitwę , np „Ojcze Nasz”

Do tego potrzebna jest wiara w słuszność sprawy,
Ważne jest również: Wiem że wielu z was używa wyrażenia „Amen”, i wiem że różne są tego opinie. proponował bym pominąć ten obcojęzyczny wyraz i zastąpić go naszym polskim zwrotem : „niech tak się stanie” w końcu modlimy się o sprawę konkretnego narodu.

------------------

Z uwagi na to że uznaliśmy wspólnie że nie mamy prawa nominować Chrystusa Królem Polski, ponieważ nie znamy planów naszego Stwórcy,nie możemy prosić o takie rzeczy. Osoby które  chcą się wpisać do poniższej listy mogą to robić jedynie w celu wyrażenia poparcia takiej idei detronizacji, jednak apeluję o rozwagę, Niech się dzieję wola Boga a nie nasza.

http://jezuskrolempolski.pl/wp-admin/

inne fora i blogi gdzie temat jest omawiany:

http://detektywprawdy.pl/2014/11/11/zdetronizujmy-krolowa-niebios/

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/zdetronizujmy-matke-niebios,2827.html

 

Życzę nam wszystkim powodzenia .

ku chwale Boga wszechmogącego i Syna Jego Isusa Chrystusa.


23:33, uramibushi
Link Komentarze (5) »
piątek, 10 października 2014

I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami,

 Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

 I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

 A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i  nieczystości jej nierządu.

 A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

 I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.

Jan Apostoł miał niebywałą okazję zobaczyć oblicze przyszłej nierządnicy, Widząc ją był zdziwiony i zdumiony, dlatego że nie przypominało to co widział niczego co znał do tej pory, a należy zaznaczyć że był to około 80 r naszej ery. Anioł pokazywał mu przyszłe wydarzenia w postaci symboli, jest to swego rodzaju kod, który był stosowany przez wszystkich proroków wysłanych przez Stwórcę naszego świata.

Anioł wyjaśniając potem znaczenia poszczególnych elementów, daje wskazówki, które dopiero w odpowiednim czasie będą rozpoznane, ponieważ proroctwo ma to do siebie że może być rozpoznane dopiero tuż przed ważnymi dla ludzi wydarzeniami, lub częściej zaraz po tych wydarzeniach.

 

Wody

Anioł wyjaśnia:

  I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Symbolika wody czy morza w Biblii to najczęściej : ludy, narody, w tym przypadku Anioł konkretnie tłumaczy wiec nie mamy co do tego wątpliwości. Wszetecznica jak widać ma cechę: wpływ na wiele narodów, lub kontrola nad nimi.

Nierząd i Wszetecznica

Wszetecznica w języku proroków Bożych zawsze znaczyła religię, która kalała się czczeniem obcych bóstw. Nierząd jak wiemy z Izajasza czy proroctw Ezechiela, tyczył się  głównie ludu Izraela, który był porównywany do  nierządnic, dlatego że lud wybrany przez Boga był traktowany na innych zasadach, uświęcony prawem danym przez Boga, stawał się przysłowiową niewiastą, lub żoną. Kiedy Wybrany  Izrael zbaczał z drogi praw nadanych przez Boga, czyli zaczynał czcić pogańskie bóstwa, Stwórca nasz upominał go przez proroków, właśnie porównując go do niewiernych żon, niewiast uprawiających nierząd.  Wszetecznica to jest określenie obcych systemów religijnych, takim określeniem był nazywany głównie Babilon, które było według proroków tamtego okresu, źródłem wszelkiego pogaństwa.

 Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

Wynika z tekstu że nierząd uprawiają władcy królestw, i tu następna wskazówka, system religijny który oparty jest mocno na władzy królewskiej, kiedy Anioł Boży przekazywał tą informację nie było śladu już po Babilonie sumeryjskim mieście. I nigdy nie zostało ono odbudowane. Więc chodzi tu o tak zwane podobieństwo.

                                           STARY BABILON

 

                                       Nowy Babilon ( Rzym)

                              

W czasach Jana , kiedy Anioł ukazywał mu wizje, to właśnie Rzym nosił miano "Babilonu Wielkiego" . Był on centrum wielkiego imperium, wszystko kręciło się wokół tego miasta, był on obrazem wielkiej władzy, wielkiego bogactwa,  i ogromnego okrucieństwa. Przedrostek "wielki", podkreślało to jak bardzo przerastał Babilon sumeryjski.

Mamy więc pewnego podejrzanego, jest nim Rzym. A może nie jest tu mowa o mieście tylko o państwie ?   sprawdźmy:

Anioł znowu przychodzi z wyjaśnieniem:

A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Teraz jesteśmy pewni że mowa tu o mieście i niewątpliwie chodzi o Rzym. Jednak w okresie spisywania "Apokalipsy", miasto to nie spełniało drugiego członu zdania które pogrubiłem: starożytne imperium nie panowało nad królami, tylko wchłaniało  całe królestwa i ustanawiało namiestników. W dodatku mowa tu o władcach nie o królestwach.Wskazuje tutaj na system zależności i wpływów bardziej przypominający "lenniczość" niż imperialną okupację , jaką prowadził Rzym w tamtym okresie. 

 I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

 

Zwierze, bestia

Zwierzę w proroctwach Daniela które było spisane 620 lat wcześniej, obrazowało cztery zwierzęta które jak wiemy dziś, przedstawiało :

- Babilonię

- Medo-Persję

- Grecję za panowania Aleksandra Macedońskiego

- Cesarstwo potem imperium Rzymskie

W 80 r naszej ery, trzy pierwsze zwierzęta przeminęły, to czwarte najgroźniejsze zwierze panowało. Wystarczy teraz połączyć symbole, kobieta, która jest miastem, i zwie się Babilonem wielkim prawdziwym Rzymem, siedzi na zwierzęciu które odpowiada dokładnemu opisowi jak z księgi Daniela, które obrazowało Imperium Rzymskie.  

Cechy zwierzęcia

Zwierze ma 7 głów i 10 rogów, stanowi ono części składowe zwierzęcia.

Anioł wyjaśnia:

Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

Miasto Rzym było nazywane:" Miasto siedmiu wzgórz", być może jest to nawiązanie i jeszcze jedna wskazówka. Ja jednak uważam że owe pagórki to mogą być symbole siedmiu upadłych aniołów, które mają wpływ na rogi, czyli władców. Wszetecznica rozsiada się w przenośni, czyli upadłe anioły są filarami tej wszetecznicy, one jej sprzyjają, dzięki temu ona ma kontrolę nad władcami.

Musimy również pamiętać ze czas jaki obserwował Jan w wizji to był czas końca, czyli dawno dawno po upadku Imperium Rzymskiego jaki znał Jan. Więc sam zarys Imperium z 1 wieku nie pasuje, ponieważ ono nie wytrwało w swojej formie. 

Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

To ciekawe i tajemnicze wyjaśnienie Anioła daje nam dużo do myślenia, wielu ludzi uważa że jest to coś w stylu:

- było  - czyli za czasów Jana, już go niema - upadek Imperium ,  i znowu będzie -czyli narodzi się ponownie przed czasami końca, wielu wskazuje tu na USA, Izrael, III Rzeszę, Watykan. Jednak ja sądzę że zwierzę to nie jest konkretne mocarstwo,czy system polityczny jako taki. Moim zdaniem jest to określenie stanu duchowego świata.

ciekawy cytat :

  I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

Owi mieszkańcy ziemi którzy mają się zdziwić, kiedy ujrzą to zwierze. Kim są niezapisani w księdze żywota?

Są nimi hybrydy ludzi i upadłych aniołów, to one od potopu gdzie Bóg zabił ich ciała przemierzają ziemie jako demony, oni również są mieszkańcami tej ziemi jak my. Z tą różnicą że oni nie są wpisani jako legalne istniejące istoty na tej ziemi.

Czy możliwe że one kiedyś jeszcze przed potopem byli światkami kiedy owe zwierze funkcjonowało ?, widziały je, tworzyły to zwierze. Możliwe że mowa tu o tym stanie duchowym ludzi które sięga dna, szalejące w wojnach i okrucieństwie, zbrodni i wszechobecnym kłamstwie?. Podparte  super technologią która uwłacza naszemu Stwórcy. Możliwe że wszystko zostało zalane i "zresetowane", właśnie z powodu objawienia się tego zwierzęcia BESTII.

Demony są na tyle wiekowe że widziały kiedyś ten obraz i zdumieją się jak zobaczyły że udało im się na nowo ustawić bestię na ziemi Bożej.

Bóg dał ludziom jeszcze jedną szansę, zaczynaliśmy od zera i sytuacja znowu się powtarza, za sprawą mściwych demonów, oraz upadłych aniołów pod rozkazami samego szatana.Możliwe że to te siedem głów odpowiedzialnych jest za pojawianie się bestii, czyli masy upodlonych ludzi z technologia gotową do mordowania i niszczenia. Wiele wykopalisk archeologicznych wskazuje na istnienie wysoko rozwiniętej cywilizacji, słynne  hinduskie "wimany", urządzenia latające, czy ruiny "puma punku", a nawet piramidy, są to ślady tego czegoś co było, i znowu nadeszło.

Dlatego anioł mówi :

Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

             Zwierze w zalążku

                                         Zwierze w pełni sił 

 Wszetecznica, Kobieta z kielichem

A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

 

(6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.O ile zwierze może być stanem duchowym kierowanym przez siedmiu "upadlaków", o tyle wszetecznica, która sobie wygodnie, na grzbiecie upadłego świata dzięki ciemnym zwierzchnościom, jest na pewno tworem ludzkim. Jak pisałem wcześniej wszetecznica to Biblijny symbol religii który czci pogańskie bóstwa.

Jeśli jest to system religijny, to musi mieć kilka ważnych cech:

- system religijny o ogromnym zasięgu

- musi mieć wpływ na władców świata

- upaja narody

- przyozdobiona w purpurę, szkarłat i drogocenne kamienie, złoto

- musi mieć siedzibę lub centrum w Rzymie

Jeśli ktoś się jeszcze nie domyśla pomoc graficzna niżej:

 

  

             Bingo !!                                        znowu .. BINGO!!!

Watykan to Nierządnica

Watykan jest centrum największego systemu religijnego na tym globie, mało tego,

jest to system polityczno religijny i zawsze takim był od samego początku. Jest to schemat żywcem przeniesiony z sytemu pogańskiego Babilonu, Egiptu, czy imperium Majów. Opartym na kontroli ludzi poprzez religie i władzę.

Watykan to prawdopodobnie centrum dowodzenia ekonomią i polityką świata, wydaje się to nieprawdopodobne, lecz dowodów jest sporo. Papierz to król świata, któremu wszyscy składają hołd, bez względu na poglądy czy wiarę. Osiągnęli to tylko i wyłącznie dzięki wcześniej wspomnianym 7 upadłym aniołom, które są zwierzchnościami rządzącymi naszym światem. Watykan spełnia wszystkie wskazówki zawarte w proroctwie, jest królem systemu lenniczego, nad wszystkimi władcami ziemi!!

Wszelkie dowody na pogaństwo Watykanu znajdziecie pod tymi linkami:

http://grawitacja44.wordpress.com/2011/11/05/watykan-poganskie-miasto-slonca/

https://www.youtube.com/watch?v=YL-EQqKmego

System ten wchłoną prawdziwe Słowo Boże, w postaci Biblii, z nauk Chrystusa i całej esencji przesłania jakie niesie Słowo Boże zrobił pośmiewisko. Wprowadzając bałwochwalstwo i magiczne rytuały, w postaci różnych ceremonii liturgicznych, wprowadził ludzi w konflikt z Bogiem. To jest upajanie narodów. Cechą upojenia jest stan w którym ludzie nie wiedzą co robią. Ludzie zmuszani do klękania przed obrazami czy figurkami to są ludzie upojeni winem z kielicha nierządnicy. Nie znają prawdziwego słowa danego od Boga, ponieważ są pijani i znają je tylko w postaci jaką oznajmia im wszetecznica. Wiecznie ukrzyżowany Zbawiciel świata, to drwina z tak wielkiej istoty Boskiej, czczenie jego matki, która była normalnym człowiekiem i stawianie jej przed Chrystusem to czyn który Bóg nie zostawia bez kary. 

kilka linków które powinieneś sprawdzić w tym temacie:

http://www.zbawienie.com/wielka_wojna_duchowa.htm

http://www.zbawienie.com/babilon.htm

http://www.youtube.com/watch?v=vpctMp8VE4Q

 


Kilka faktów w celu dokładniejszej identyfikacji :

OTO MONETA WATYKANU :

Oprócz widocznego Papierza "Króla Świata" jest kobieta z kielichem !!!

A tu dzisiejsza moneta 200 EURO "waluta wszetecznicy"

Kobieta którą tu widzimy to symbol Katolików, Maryja z krzyżem, trzymająca kielich z winem i eucharystią.

Anioł Pański, przekazał Janowi precyzyjne informacje, na temat czasów ostatecznych, musimy zdać sobie sprawę że żyjemy na progu przyjścia Chrystusa. Nasza rzeczywistość została dokładnie przepowiedziana, 2 000 lat temu,a nawet 4 000 lat do tyłu. Wszystkie oznaki wypełniają się na naszych oczach.

Zachęcam tych , którzy pierwszy raz stykają się z tym tematem, i jesteście zainteresowani przekonaniem się czy to prawda, zacznijcie własne poszukiwania, w linkach jakie podaje w tych artykułach możecie dowiedzieć się więcej:

Watykan kontroluje cały świat:

http://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

http://www.zbawienie.com/watykan.htm

http://detektywprawdy.pl/2014/10/10/seks-i-zbrodnie-watykanu/


Cała tekst Objawienia Jana , online :

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/1.html
Tagi: watykan
01:04, uramibushi
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 września 2014


Zapewne zastanawiacie się o co chodzi, temat jaki chcę poruszyć jest niezwykle dla nas delikatny, szczególnie w naszym kraju, gdzie wszyscy od małego przyzwyczailiśmy się do tego nazwijmy to zjawiska. Kiedy jedziemy drogami Polski  pierwsze co rzuca się nam w oczy to kapliczki przydrożne.

Nie ma wsi, by nie stała choć jedna kapliczka, czasem jest po prostu krzyż,  rzadziej jakiś „święty”. Jednak jeśli chcielibyśmy je policzyć i sprawdzić które są najczęstsze to szybko dojdziemy do wniosku że kapliczek poświęconych : tak zwanej „Matce Bożej” jest najwięcej.

Zastanówmy się czym są kapliczki

Kapliczki to budowle wnoszone na rozstajach dróg, lub na skrajach osad, rzymianie  często mieli je w swoich sypialniach, kapliczki z zadaszeniem i figurką przywędrowały do nas z Rzymu i Grecji. W czasach przedchrześcijańskich w Grecji  kapliczki były budowane jako osłony figur takich bóstw jak Dionizos. W pierwszych wiekach chrześcijaństwa kapliczki uznawano za miejsca siedzib demonów. Chrześcijanie omijali je z daleka, jednak w czasach późniejszych, kiedy dokonano transformacji chrześcijaństwa na religię systemową z władzą centralną w Rzymie, doszło do wchłonięcia i wymieszania się pogańskich zwyczajów z chrześcijaństwem. Obleczono stare bóstwa w nowe  „świeższe” imiona, i pozwolono na oddawanie im czci.


Co mówi biblia na temat kapliczek ?

Bóg kategorycznie zabrania budowania czego kol wiek co ma przypominać, Boga , anioła, człowieka, zwierze, czy ciała niebieskie, w celu oddawania temu czci. W Starym testamencie ten proceder nazywa się bałwochwalstwem, a figura która przedstawia co kol wiek czemu mamy zamiar oddawać cześć, zwie się „bałwanem”. Prawdopodobnie mało kto z was zdaje sobie sprawę jak ogromnym jest to wykroczeniem przeciwko Stwórcy tego świata, po części dlatego że na lekcjach religii przemilcza się te fragmenty  Pisma Świętego, lub każe się nam interpretować to jako stary i martwy zakaz, dotyczący pogańskich bogów z czasów starożytnego Izraela, jednak zapewniam was że bałwochwalstwo istnieje nadal i jeszcze nigdy nie było tak na wielką skalę jak obecnie.

Ale czy na pewno ? :

Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.

 

 

Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.

 

Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym

 

 

Jeśli jesteś katolikiem i wydaje ci się że twoja figurka „matki boskiej” nie podpada pod bałwochwalstwo , musisz wiedzieć że jesteś w ogromnym błędzie, również tyczy się to wszelkich obrazów, krucyfiksów i różańców.  Jest to dokładnie to: czego Bóg zabraniał w Starym testamencie, i to prawo obowiązuje do dziś i na wieki będzie obowiązywać. Nie może być tak że stworzenie wielbi i czci inne stworzenie, zamiast swojego Stwórcę. To tak jakby murarz wzniósł nam za darmo ładny dom własnymi rękami, a my w podziękowaniu postawilibyśmy przysłowiową „flaszkę wódki” przed betoniarką i jej złożyli podziękowanie mówiąc: „murarzu jesteś wielki”. Jak myślicie: czy murarz nie będzie miał prawa się pogniewać? Samo wykonywanie tego typu przedmiotów jest już obrzydliwe w oczach Boga.

 

Głupi jest każdy człowiek, gdy nie rozumie, że każdy złotnik okryty jest hańbą z powodu bałwana, gdyż oszustwem jest to, co ulał, i nie ma w tym ducha.

  Są one marnością, robotą wartą śmiechu, zginą, gdy przyjdzie na nie kara. Jeremiasza 51.17Jeśli jesteś ateistą …. Czy myślisz że jesteś wolny od bałwochwalstwa? Czy wiesz że wywyższanie dzieł ludzkich rąk również jest bałwochwalstwem?, to tylko inna forma tego samego bałwochwalstwa. Plakaty gwiazd czy portrety naukowców do których czujemy szacunek, masz w domu obraz piramid albo innych wzniosłych dzieł ludzkich rąk ? W szkołach ten typ bałwochwalstwa jest masowy , sale pełne są zdjęć a nawet figurek szkolnych mentorów czy patronów. Wielu powie: cóż w tym złego, każdy niech siebie zapyta: dlaczego powiesiłem tego aktora a nie innego, dlaczego w moim pokoju wystawiłem na widok ogólny akurat piramidy, i co one znaczą dla mnie. Wiele rzeczy wieszamy bezmyślnie w domu by zapełnić pustą ścianę, jednak przed powieszeniem czegoś na ścianę radzę się zapytać własnego sumienia, z jakiego powodu to robię.

Bałwochwalstwem jest również doszukiwanie się w człowieku boskich mocy:

Jak i również przypisywaniu ciałom niebieskim „życiodajnych energii”

Czy słyszeliście nie raz z ekranów TV. gdzie naukowcy nadają słońcu atrybut :”źródło życia”

Żyjemy w świecie kultu słońca,  gdzie gwiazda czyli  również twór rąk Boga, jest wywyższana  oraz nadawane są jej cechy boskie. Tak było w historii starożytnych Majów czy Egipcjan. Jest to oddawanie czci czemuś co nie ma  nic wspólnego z naszym stworzeniem, czy dziękujemy wspomnianej wcześniej betoniarce za zbudowanie domu. O ile Słońce zostało stworzone w konkretnym celu przez Boga, tyle  cała chwała należy się temu, Który ją wykonał.W zasadzie gdyby tylko Bóg sobie zażyczył, życie mogło by się toczyć i bez udziału słońca. Cały świat jaki widzimy jest zoptymalizowany w taki  sposób, by wszystko działało według jego przeznaczenia. Wszelkie próby wprowadzenia w ten system przypadku jest nonsensem, z którego naukowcy zdają sobie sprawę co raz częściej.

 

600 lat ohydnego kultu w Polsce

Największym przykładem bałwochwalstwa w naszym kraju jest tak zwany "kult maryjny". Sam fakt modlenia się do Maryi która była normalnym człowiekiem, jest klasycznym pogaństwem. Kult ten jest kontynuacją pogańskich praktyk stosowanych nie przerwalnie od 4 tysięcy lat.

"Matka Niebios" była znana w starożytnym Kananie 4 tysiące lat temu, była ważnym elementem wierzeń, składano jej plony oraz pokarmy, dokładnie tak samo jak to mamy w zwyczaju robić dziś.

zapoznajcie się dokładniej :http://www.proroctwa.com/bnkn.htm

Oczywiście za wprowadzenie i rozpowszechnienie pogańskiego kultu "matki Niebios" odpowiedzialny jest Rzymski Kościół Katolicki.

Przez prawie IV wieki żaden z chrześcijan nie zaprzątał sobie głowy Matką Isusa Chrystusa, była zwykłą osobą i matką jak miliardy przed nią. Oczywiście wyróżnia ją to że została wybrana przez samego Boga by urodzić Mesjasza, więc musiała być bardzo Bogobojną osobą.

W Biblii jest kilka podobnych przypadków gdzie Anioł Boży zwiastuje wybranego potomka kobiecie, tak narodził się Samson, czy Samuel słynny sędzia Izraela i prorok. Oczywiście Izraelitom nawet nie przyszło na myśl wywyższać w ten sposób ich matki. 

Jednak w IV wieku naszej ery, powstający szatański twór, który dziś zwie się Rzymskim Kościołem Katolickim, wpadł na "genialny" ... oczywiście z punktu widzenia wszelkich demonów i samego szatana, pomysł wprowadzenia babilońskiego bóstwa na "salony odstępczego kościoła". I tak padło na Maryję matkę Isusa Chrystusa. 

Oficjalnie uchwalony tytuł "Matka Boga", został na soborze efeskim w 431r. Na cześć tego wydarzenia, wybudowano w Efezie pierwszą bazylikę nazwaną jej imieniem. Efez był miastem silnego kultu bogini Afrodyty, Egipskiej Isis, oraz jej greckiego odpowiednika Izydy. Miasto czerpało spore korzyści z świątyń i produkcji i sprzedaży figurek i innych bałwanów. Nie trudno się domyślić, że Maria stała się kolejnym "klonem", żeńskiego bóstwa.

Wszystkie dogmaty które zostały wprowadzane od IV wieku do dziś, są niczym innym jak bluźnierstwem w kierunku samego Stwórcy tego świata :

dogmaty Maryjne:

- Maria jest zawsze dziewica, prawdopodobnie nawiązuje to do kapłanek  dawnej Aszery, które były prostytutkami świątynnymi, nosiły właśnie takie tytuły.

- Boga Rodzica, XVI w Bernard Clairvax, mnich zakonnik cysterski, rozpropagował stwierdzenie że Maria jest lepszym pośrednikiem niż Isus Zbawiciel.


- Niepokalane Poczęcie: 1854r Pius IX ogłosił ten dogmat, który oznacza że Maria też jak Isus, urodziła się bez grzechu pierworodnego, co oznacza w zasadzie że wszelkie łaski Chrystus odziedziczył po ziemskiej Matce a nie po Ojcu Bogu. Co jasno daje do zrozumienia że Maria, była większa od Syna Bożego !!

- Współodkupicielka Pośredniczka, Orędowniczka. Dogmat ten opiera się na objawieniach amsterdamskich, na których rzekomo Maria obiawiła się jednej osobie i powiedziała: 

Jestem tu jako Pani wszystkich narodów, Współodkupicielka, Pośredniczka i Orędowniczka

 - Wniebowzięcie: Dogmat ogłoszony w 1950r. wydany przez Piusa XII. Co ciekawe papież  uzasadnia wydanie tego dogmatu, powołując się nie na fakty, czy słowo Boże, a jedynie na wiarę ludu. Czyli mimo istnienia od grobu prawdziwej Maryi, który znajduje się w Efezie, ludzie przez przez 1000 lat uznali jednak że Maria została wniebowzięta !!

 

Jak widać cała historia Kultu Maryi jest niczym więcej jak ciągiem prób zastąpienia Syna Bożego, czymś co podszywa się pod Maryję. Ustawienie matki przed synem, unieważnia jego słowa Ewangelii. O ile Chrystus był zapowiedziany przez całą masę proroctw, zawartych w Starym Testamencie, o tyle, o matce  Isusa nie ma ani jednego najmniejszego.

Niepokojącym faktem jest to; ilość objawień "Matki Boskiej" w naszym stuleniu, możemy liczyć w setkach na całym świecie. Co daje jasno do zrozumienia że za samym kultem maryjnym kryje się coś więcej niż tylko ludzka polityka religijna, ale prawdziwa siła demoniczna lub sam szatan. 

zapoznajcie się dokładniej :

http://www.proroctwa.com/bnkn.htm

http://www.youtube.com/watch?v=DsCUVd0edjk 

 

niedziela, 14 września 2014

Wydaje się że świat jest bardzo różnorodny, tyle kultur i religii, możliwych światopoglądów do przyjęcia i stosowania ich w swoim życiu. Żyjemy w świecie gdzie zachwala się różnorodność, zachęca się nas do przyjmowania tych różnorodności jako normalność, zakazuje się nam ich krytykowania i stawiania własnych wartości na piedestale. Kiedy to zrobimy jesteśmy naznaczeni jako nietolerancyjni. Wydaje się że prawda jako wartość nadrzędna została zdegradowana, stała się czymś drugorzędnym.

Prawda

Prawda od wieków oznaczała wartość jednostkową czyli przede wszystkim była jedna i jedyna, nie można jej rozdzielać jak cukierki dzieciom w przedszkolu by było sprawiedliwie. Prawda ma jedynie sens kiedy daje się ją w całości jednemu i ona jest wtedy prawdziwa.

dzisiaj pokutuje stwierdzenie:

Prawd jest wiele, wszystkie kultury mają prawo do głoszenia jej, bez względu na narodowość kulturę i religię czy światopogląd

Prawda nie jest i nigdy nie była wartością względną !!! Prawda jest punktem odniesienia tak jak latarnia morska dla statku, gwarantuje pomyślne przemieszczanie się po morzu, i dotarcie do portu. Gdy by każdy mógł sobie taką latarnie pobudować na brzegu bez względu na warunki bezpieczeństwa, statki kończyły by na mieliznach. Dokładnie takie samo działanie niesie tworzenie "alternatywnych prawd", każdy kto się ich będzie trzymał trafi w końcu na mieliznę.

 

Kłamstwo

Kłamstwem jest wszystko to co podaje się nam za prawdę, podczas gdy nią nie jest. Różnica polega na tym że kłamstw jest wiele i można je mnożyć i dzielić, bez szkody dla samego kłamstwa. Kłamstwo przybiera często postać innych opcji obok TAK-NIE - MOŻE -NA PEWNO

 

Kuszenie Ewy w raju - pierwsze kłamstwo w historii ludzi

Tylko owocu drzewa które jest w środku ogrodu. Rzekł Bóg: nie wolno wam z niego jeść ani się go wam dotykać, abyście nie umarli.

Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie.

 

Jak rozróżnić PRAWDĘ od KŁAMSTWA

 

Prawda jest nie podzielna i nie da się jej podzielić i rozmnożyć.


Jeśli staniemy na krawędzi dachu wieżowca i zapytamy się dwóch obecnych świadków:  czy prawdą jest że jak skocze to zginę? . Jeden nam odpowie " tak zginiesz ", podczas gdy drugi : " no nie jestem pewien możesz zginąć ale również może się tak stać że nie zginiesz".

Wydaje się że obydwaj mówią prawdę, pierwszy powiedział że zginę jak i drugi potwierdził ale dał jeszcze inną opcję. Jednak tylko pierwszy mówił prawdę, ponieważ prawda jest TYLKO JEDNA i NIEPODZIELNA !! I nie potrzebuje być opisywana wieloma wyrazami. To kłamstwo by przerobić na "prawdę", trzeba "przyozdobić" tysiącami słów.

Dlatego tak ciężko jest rozpoznać w dzisiejszych czasach PRADĘ od KŁAMSTWA

Jest jeszcze jeden sposób dobry do wykrywania prawdy i kłamstwa.

 

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich.

                           Ew. Mateusza 7.17

Isus Chrystus dał nam narzędzie do rozpoznawania dobrych od złych ludzi, a tak się składa że ludzie postępujący niewłaściwie, posługują się tylko i wyłącznie kłamstwem, zły człowiek  i kłamstwo są nierozłączni. Zły człowiek nie może posługiwać się prawdą, ponieważ stał by się niewiarygodny w swojej nieprawości. Dobry człowiek czyli postępujący właściwie posługuje się prawdą, ponieważ ona daje świadectwo o nim samym. Dobry człowiek postępujący właściwe nie może używać kłamstwa ponieważ również staje się niewiarygodny w swojej prawości. Jest to bardzo prosta nauka, która wypływa z całej Biblii, ale nie została ona przyjęta przez ten świat. Ponieważ świat posługuje się kłamstwem. Na kłamstwie były budowane wszystkie cywilizacje jakie człowiek formował, kłamstwem posługuje się każda religia na świecie, nawet ta, która co niedzielę cytuje fragmenty z Biblii . Jest to paradoks, ale takie są realia.

Więc jak to możliwe że kościoły zwane chrześcijańskimi, opierające swoje dogmaty na biblii są kłamliwymi instytucjami i często przestępczymi?

 Jest tego prosta przyczyna : Ludzie nieprawi, miłujący bezprawie, tworzyli lub przejęli kontrolę nad pierwszymi zbiorowiskami chrześcijan. Posługując się kłamstwami, umniejszyli prawdę która jest motywem przewodnim Biblii, tworząc system religijny, który:

 

                                     równa człowieka z Bogiem.

              Kompletnie ignoruje przykazania Boga, zakazujące jakiejkolwiek odmianie bałwochwalstwa.


Wprowadza nowe bóstwa

 

Prawda nie potrzebuje się tłumaczyć, prawda nie broni się zaciekle ponieważ zawsze wypływa na wierzch, ona wypływa od Boga, bo On jest źródłem prawdy.

Kiedy ci plują w oczy, mówisz że deszcz pada, bo nie chcesz by to było prawdą, boisz się przyznać do prawdy.

Wypierasz ją bo nie chcesz ją przyjąć, to może być wiele powodów:

- boisz się odrzucenia przez innych

- duma wewnętrzna

- bo masz z czegoś zysk i prawda nie jest ci po drodze

- lubisz te kłamstwa

- tak przywykłeś do kłamstw że stały się dla ciebie normalnością

Ale jedno wiesz.. że jest to kłamstwo... i nigdy nie uda się okłamać samego siebie !!!

Ile byśmy nie kłamali nic to nie da. Ponieważ Bóg istnieje i jest to pierwsza prawda, stworzył on świat w 6 dni a siódmego odpoczął jest to druga prawda, całe jego dzieło jest mu podporządkowane jest to trzecia prawda, nie pozwoli On, by kłamstwo zamieszkiwało Jego idealny świat. Kiedy dopełni się czas kłamstwa, przyjdzie Chrystus który oddzieli kłamstwo od prawdy dobro od zła, zrobi sąd nad naszymi sumieniami. Nie pomogą nam żadne kościoły czy religie, zaliczone sakramenty, pielgrzymki. Możemy pięściami grozić niebu, zasłaniając się kłamstwami czy pozorną "siłą człowieka",która jest zwykłą ułudą i kłamstwem, naukowców, czy religii wschodu. Jeśli umierając liczysz że reinkarnujesz się w nowym bycie, to czeka cię zawód. Ujrzysz sąd nad sobą, do tego prowadzi słuchanie się kłamstw które nam "bardziej smakują".

 


Jeśli wierzysz że ten znak przedstawia twój pogląd na świat to wiedz że za niedługi czas znak ten będzie wyglądał tak:

 


Całe zło i kłamstwo zostanie z niego usunięte na zawsze, szatański świat dualizmu i równowagi był by prawdą gdy by szatan był bogiem tego świata, ale nim nie jest !!!

Apeluje tu do ateistów, oraz innych ludzi uciekających od prawdy w wschodnie religie i nauki, zastanówcie się po której stronie chcecie być, bo szatan "ojciec kłamstwa" umie  to bardzo dobrze robić. Mówi nam dokładnie to co chcemy słyszeć, pokazuje to co chcemy widzieć, bo wie że kłamstwo będzie dla nas miłe i słodkie jak miód.

na koniec pewien cytat ważny który Isus Chrystus nasz przyszły sędzia powiedział dla przestrogi :

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.

(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

                              Mateusza 7.13


                              

 

 

 

19:21, uramibushi
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5