RSS
środa, 13 sierpnia 2014

Kiedy byłem dzieckiem, dziadek opowiadał mi o wojnie, jak to sowieci weszli 17 września  do polski wraz z Hitlerowcami, jak Ukraińska banda mordowała polaków, na terenach dzisiejszej Lubelszczyzny. Opowiadał mi również  o jego koledze który poddał się sowietom w 1939r i został rozstrzelany w lasach katyńskich. Kiedy w podstawówce zaczęto mnie uczyć historii, szybko okazało się że  to co było napisane w książce różni się znacznie z tym co opowiadał dziadek.

Cała historia II w. światowej była pełna niedomówień, albo lakonicznych wzmianek omijających np. w sprawie Katynia. Szybko popadłem w konflikt z panią nauczycielką, spotkałem się nawet z agresją. Podobna sytuacja była na lekcjach biologii, kiedy to pani z powagą przekazywała nam najważniejszy temat w roku szkolnym, czyli pochodzenie człowieka. Kiedy widząc jak pani wskazuje patykiem na planszy jakiegoś garbatego, owłosionego małpiszona, nazwała go naszym przodkiem,  cała klasa wybuchła śmiechem !. Pani oczywiście mocno poirytowała się. Po chwili nikt się nie śmiał. Jedynie dwie osoby śmiały się nadal, ja i mój kolega, za co cierpieliśmy do końca 8 klasy.Pani nazywała mojego kolegę : "Brakującym ogniwem Darwina" a mnie , "małpą cyrkową".

Wszyscy powiedzą :

"no tak ale to było w latach 80, była komuna"

Zgadza się "blok komunistyczny" starał się kreować swoich obywateli, jako system totalitarny musiał kontrolować to co uznają za prawdę jego obywatele. Inaczej ich władza nie miała by racji bytu. Jak że mogło być inaczej, skoro nasi sojusznicy tak naprawdę są naszymi wrogami, a cała większość obywateli nie jest komunistami.

 

BY MNIEJSZOŚĆ MOGŁA RZĄDZIĆ WIĘKSZOŚCIĄ MUSI POSŁUGIWAĆ SIĘ KŁAMSTWEM.

Zastanówmy się jak wygląda to na przykładzie dzisiejszej Polski :

- czy na pewno ludzie których wybieramy i wybieraliśmy na premierów i prezydentów, wypełniają swoje obietnice? Jeśli obiecują i wiedzą że nie wykonają to jak to nazywamy ?

- czy na pewno to co mówią media publiczne zgadza się z rzeczywistością?, skoro twierdzą w swoich sondażach że 70% ludzi w naszym kraju popiera homoseksualistów, czy jesteś pewny że poniższa tabelka pokazuje prawdę?

sonda

- czy jesteś pewny tego, gdy premier kraju twierdzi że podstawą jego rządów będzie obniżanie podatków i zmniejszanie biurokracji, tym czasem od 2007 r dwukrotnie zwiększył podatek VAT, oraz utworzył nowe odnogi podatków, jak nazwiemy jego obietnice?

- czy jesteście w 100% pewni że Unia Europejska działa dla dobra wszystkich krajów członkowskich?

Są to bardzo ważne pytania, w zasadzie każdy odpowiadając sobie w duchu wie już do czego zmierzam. Skoro nasi politycy posługują się kłamstwem to robią to w dokładnie takim samym celu.

Teraz pytanie: czy tylko świat polityki kłamie?

Jak wiadomo polityka bez pieniędzy nic nie wskóra, polityk kłamca musi uzyskać pieniądze na promocje swoich kłamstw, więc potrzebują pewnych bogatych ludzi którzy zapłacą za to.

Kim są ci ludzie? czy oni też kłamią?. Każdy lobbysta kłamie, nazywa się to wykrętnie:"niedoinformowaniem", w świecie bankowości czy korporacji. Jedna zasada jest prosta, skoro nikt nie pyta to nie mówimy prawdy, to politycy są od kłamania.

- czy dostając ofertę z banku jesteście pewni że jest ona tak korzystna jak agenci ją przedstawiają?

- czy w reklamach mówią nam prawdę ?

- czy spotkaliście się z sytuacją kiedy agent z sieci telefonicznej stara się wam wcisnąć jakiś abonament, i telefon który niby jest za złotówkę, skoro wiecie że ani abonament, ani telefon nie kosztuje nas złotówkę, jak to nazywamy?

Tyczy się to również:

- służby wywiadowce

- system finansowy

- świat nauki

- religii

- wiedzy ogólnej

Skoro wiemy że cały świat jest poddany kłamstwu to dlaczego wierzymy mediom, naukowcom, kapłanom.

Gdzie znajduje się więc prawda w świecie kłamstwa ?

Prady szukajmy tam gdzie kłamcy wskazują kłamstwo, bo kłamca prawdę na długo ukryć nie może. Dla przykładu:

Zwykły człowiek kłamiąc ukrywa prawdę, mistrz kłamstwa będzie  nazywał prawdę kłamstwem dotąd aż wszyscy uwierzą.

W Biblii napisane że człowiek dobry nie posługuje się kłamstwem, czyli nie musi się nim posługiwać, bo nie czyni zła. 

Uczniowie zapytali się Isusa Chrystusa : "Nauczycielu jak rozpoznamy złych od dobrych? "

"Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

 Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

 Tak więc po owocach poznacie ich."

Isus mówiąc to w kontekście fałszywych proroków, w rzeczywistości podał nam niezwykłe narzędzie do wykrywania kłamców i kłamstwa. Ponieważ fałszywi prorocy to  ewidentny przykład typowego kłamcy.

Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

Proste, jeśli ktoś twierdzi że z ostu zbiera figi znaczy się że kłamie, to przykład typowego kłamstwa, ktoś przyłapany na kłamstwie staje się automatycznie niewiarygodny.

Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

Ktoś kto kłamie nigdy nie zaowocuje dobrym postępowaniem, ponieważ świat stworzony przez boga opiera się tylko na prawdzie, a kłamstwo nie ma miejsca w dziele Stwórcy.

Całe słowo Boże które jest zapisane w Biblii, opowiada nam o kłamstwie i prawdzie, jakie skutki są następstwem kłamstwa i przyczyny pojawiania się na świecie. Dzięki temu zaczynamy rozróżniać kłamstwo od prawdy, dobro od zła, kłamcę od prawdomównego, nie ma innej księgi filozoficznej czy religijnej, która by nam to w równie przejrzysty i prosty sposób przedstawiła jak robi to Biblia.

W dzisiejszym świecie  Biblia jest przedstawiana jako kłamstwo, bajka, zabobony, jednak zastanówmy znalazł się ktoś kto  udowodnił by jakiekolwiek kłamstwo zawarte w piśmie?. Otóż nie , jedynie co potrafią to nazwać ją kłamstwem.

Kiedy kłamcy wskazują kłamstwo, możemy być pewni że zakrywają prawdę.
niedziela, 03 sierpnia 2014

Pamiętajmy że demon to istota duchowa, która kiedyś również miała ciało w dodatku ma wielkie doświadczenie, ponieważ istnieje dłużej niż najstarszy człowiek. Wyobraźcie sobie że człowiek który urodził się 6 000 lat temu żyje do dziś. Jego mądrość i wiedza były by na imponującym poziomie, na sto procent nie dali byście rady zadać mu szach mat w grze, a o życiu nie wspomnę. Ma ogromną wiedzę o świecie, historii świata. Dlatego demon jest dobrym kłamcą i umie udawać.

Przypomnijmy sobie skąd się wzięli

W przeszłości kiedy  żyli na ziemi jako potomstwo upadłych aniołów, lub jako hybrydy czyli potomstwo ludzi z potomstwem upadłych, zajmowali wysokie pozycje w społeczeństwie z mocy samego wzrostu czy pochodzenia anielskiego mianowali się synami bogów. Zapewne byli władcami przedpotopowych miast,  oraz ówczesnych społeczności ludzi.

Cytat z Księgi Rodzaju:

 "A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni.

 A gdy Pan Bóg widział, że wielka jest złość człowieka na ziemi i że wszelkie jego myśli oraz dążenia jego serca są ustawicznie złe,"

Jak wynika z wersetów, wiemy że byli sławni i nazywani mocarzami, prawdopodobnie chodzi tu o ich przytłaczający wzrost i siłę. Zapewne wielu ludziom imponowała ta siła i uważali ich za półbogów składając im hołd i cześć. To były dobre czasy dla nich, wyobraźmy sobie takiego giganta  na polu bitwy, nosząc ogromny miecz czy włócznie musiał być ciężki do zabicia.

Pokarzę wam scenę z filmu "47 roninów", ona  powinna zobrazować najlepiej czym byli kiedyś:

 

Bardzo ciekawe jest to, że paleontolodzy zdają się ukrywać fakt odnajdywania na całym świecie śladów gigantycznych ludzi, są szkielety, jak i również broń o nietypowych wymiarach czy nawet zwykłe narzędzia. Ukrywają przed nami fakty, ponieważ wiedzą że następstwem było by zniszczenie ich karier, i znikła by forsa na ich ekspedycje, na których sowicie zarabiają. Ich "pracodawcy",którzy tak ciężko pracują nad "zmityzowaniu" Biblii , doznali by ogromnych "szkód", gdy by okazało się to wszystko prawdą. Zresztą, nie tylko Biblia opisuje gigantów, znajdziemy legendy w praktycznie każdej kulturze świata.

Jak działają demony ?

Skoro są na ziemi pod postacią duchów od tysięcy lat mają sporą wiedzę na temat świata niematerialnego, potrafią materializować się to wiemy ponieważ czasem ich widzimy. Potrafią czytać w naszych myślach, dzięki czemu mogą udawać zmarłych ludzi, oszukując i podszywając się. Wszystko po to by zawładnąć naszym życiem  i naszych bliskich.

Przedstawię wam teraz kilka sfer ich działania:

1 "Prorocze" sny. To jest najbardziej podstawowe działanie demonów, w czasie snu jesteśmy bezbronni wobec ich działania, często śnią się jakieś dziwne sytuacje przed konkretnymi wydarzeniami, podam przykład :

Mamy chorego wujka, czasem leży w szpitalu, mieszka w USA. Nagle śni nam się wujek w jakiejś sytuacji, czasem go słabo rozpoznajemy jakiś niepodobny itp. Rano  dowiadujemy się że wujo umarł o 3 w nocy. Na stypie przynajmniej dwie osoby opowiadają sobie że śnił im się w nocy lub miały jakieś znaki. To nie jest dusza wuja, nie prawdą jest że przyszedł się pożegnać czy coś w tym stylu, to demon zaczyna korzystać z sytuacji nawiązania kontaktu.On wie że wasz wujek zaraz umrze, dlatego  generuje znaki i sny u bliskich by ich wprowadzić w krąg wydarzeń, pobudzić złudzenie że zmarły jest jeszcze po za ciałem i możemy się z nim kontaktować. Uwierzcie jak bardzo jest ta sytuacja niebezpieczna, są przypadki kiedy osoby nawiązywały kontakt z zmarłym,  przywołując go przy grobie z powodu snów czy wcześniejszych znaków. Następstwa są przeważnie opłakane, regularne nawiedzanie demona w domostwie, a nawet w skrajnych przypadkach nękanie domowników.

2 Wróżbiarstwo, tarot, wahadełko. Są to narzędzia do łączenia się z demonami i korzystania z ich wiedzy i możliwości.

Wielu powie : "nie prawda, wróżby się spełniają i można dowiedzieć się o chorobach",

Oczywiście, wróżby się rzekomo spełniają, i możemy się dowiedzieć o naszych schorzeniach, ale wyjaśnię to tak: demon chce was zachęcić do częstszych kontaktów , więc musi wam podać coś na przynętę, jak złodziej podaje  kiełbasę z usypiaczem psu  pilnującemu. On widzi wasze choroby, ponieważ ma wgląd do świata pozamaterialnego.

Czyli mówi wam część prawdy, by potem za pomocą kłamstwa wami manipulować.

Inna sytuacja :

Był sobie facet który handlował narkotykami i zajmował się podłymi rzeczami, lubił sobie łyknąć i zapalić  trawę. Pewnego razu spotkała go cyganka  i wywróżyła mu że umrze młodo.

Facet na drugi dzień myśli, : "cholera muszę żyć teraz na całego, skoro mam umrzeć młodo".

Następne jego lata są jeszcze gorsze niż poprzednie, bierze narkotyki i pije dwa razy mocniej,

jest bardziej bezwzględny dla ludzi niż był wcześniej. Kończy życie w wypadku samochodowym lub odstrzelony przez innego gangstera. Na pogrzebie, jego znajomi przypominają sobie słowa cyganki jak im opowiadał, i na drugi dzień odwiedzają tą czarownicę  i oni.

jeszcze jeden przykład: mój znajomy spotkał cygankę którą dał parę złotych, a ona mimo jego sprzeciwu wywróżyła mu że jego żona nie będzie jego ostatnią. Za parę lat stało się tak że rozwiódł rozwiódł się z żoną, co ciekawe teraz ożenił się ponownie. Wydaje się że niesamowite, ale przypatrzmy się dokładniej sprawie. W momencie kiedy cyganka "natchniona" demonem wyjawiła mu przyszłość, jego żona go już od roku zdradzała. Trudno by istota z takimi możliwościami nie znała sytuacji jego żony, mało tego , śmiem twierdzić że to był dokładnie ten sam demon, który zwodził jego żonę by to zrobiła !! Są to niesamowite zależności,i trzeba tu zdolności detektywa by przyłapać "intruza", bo demony to intruzy. Jest to typowa manipulacja, zdobyć autorytet, uwikłać, reszta sama się dokona. Demony nie znają przyszłości tylko dedukują !!!

3 Podróże po za ciałem, wizje poprzednich żyć.

Jest to przykład bardziej zaawansowanej i kłamliwej formy oddziaływania. Wielu ludzi twierdzi że potrafi wyjść z ciała i nawet się przemieszczać, widzą prawdziwe wydarzenia i miejsca. Powiem tyle, sam tak robiłem więc wiem o czym piszę.

wyjaśnię zjawisko na przykładzie:

Tak samo jak demon potrafi wejść w ciało człowieka i mówić przez niego i poruszać się, tak samo człowiek potrafi korzystać z ducha demona, by poruszać się za jego pomocą i widzieć, nawet czuć zapach. Jest to ten sam proces tylko odwrotny. Demon nie może nas wyrwać z ciała, ponieważ Bóg mu na to nie pozwoli, demon nie potrafi  takich rzeczy. Może jedynie  połączyć swoją jaźń z jaźnią człowieka i transmitować mu  to co on widzi . To coś podobnego jak sterowanie sondą podwodną, ty nią sterujesz i widzisz co ona, ale nie jesteś  nią.

Żaden człowiek nie umie wyjść z ciała i pogódźcie się z tym, to iluzja demonów, które starają się wpoić człowiekowi że posiada autonomiczną sferę duchową na wyższym poziomie ... KŁAMSTWO

poniżej bardzo wymowny obrazek tego kłamstwa, to nie kobieta sama siebie widzi tylko widzi siebie oczami demona !! :

OOBE

Zabawa w OOBE jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do uzależnienia i depresji a w końcowej fazie może skończyć się schizofrenią lub ciężkim przypadkiem opętania.

Jeśli chodzi o całą ideę reinkarnacji to sprawa przedstawia się bardzo prosto i jednoznacznie.

Życie dane jest nam przez Boga tylko raz, i powinniśmy być Stwórcy za to wdzięczni że dane nam jest uczestniczyć w tak niesamowitym dziele jakim jest życie. Szatan stara się nas okłamywać na różne sposoby i zaszczepić w nas myśl że jesteśmy duchowymi bytami, niezależnymi od nikogo i niczego, mamy nieograniczone możliwości i musimy je tylko rozwijać.

To jest jego "pobożne życzenie" jak i tych co dają się mu zwieźć, jesteśmy ludźmi takimi stworzył nas Bóg, On daje nam dary, tak jak Dawid pokonał Goliata który był olbrzymem, miał wprawę w zabijaniu, a mimo to Dawid młody wątły chłopiec pokonał tego paskudnika. Dlatego że dla Stwórcy nie ma rzeczy niemożliwych, a każda moc człowieka pochodzi od Boga.

Demony podsuwają człowiekowi poddanemu hipnozie, wspomnienia swoje lub innych demonów, tak że wydaje się im że żyli w dawnych czasach i robili to czy tamto. Lub ekranizują w głowie wydarzenia z życia innych ludzi których kiedyś prześladowali. Wizje tego typu bardzo często mają małe dzieci do 5 roku życia, gdzie demony mają wiele możliwości owładnięcia dzieckiem i podsuwania mu wspomnień bez konieczności zabiegów hipnotycznych, jak jest w przypadku dorosłych.

4 Numerologia, astrologia

To kolejna odsłona działalności demonicznej, numerologia jest bardzo popularna na świecie, podobnie astrologia, nawet w telewizji jest ten rodzaj kontaktu z demonami, wręcz  reklamowany. Komuś zależy na tym, byśmy częściej sięgali po usługi demonów.

Numerologia to typowy przykład podstępu, dostajesz przysłowiową kiełbasę, następnie jesteś manipulowany, przykład :

Przychodzi sobie facet  od numerologii i pyta się ciebie o datę urodzenia, na podstawie daty klasyfikuje cię pod określoną liczbę. Każda liczba obrazuje swoisty charakter osoby, po chwili wszystko zaczyna pasować, przekonujemy się że liczby zdają się o nas "mówić". Właśnie łyknęliśmy przysłowiową kiełbasę. Nie twierdzę że to nie działa, owszem, ale jako przynęta musi działać, czy złodziej daje psu silikonową kiełbaskę ?. Przypomnę jeszcze raz: demony mają wgląd w świat niematerialny, widzą pewne rzeczy których my nie widzimy i wiedzą rzeczy których my nie pojmujemy. Możliwe że Bóg jak tworzy człowieka, robi to według jakiegoś "schematu", demony opracowały zwykły "kalkulator", który w postaci liczb pozwala określać "parametry człowieka". Wiem że to brzmi trochę technicznie, ale najprawdopodobniej to tak wygląda. Więc jak przystało na perfekcyjnych kłamców korzysta z twojego dalszego zainteresowania i zaczyna podsuwać następne kalkulacje, na końcu przepowiada ci co będzie w przyszłości, przypominam że demon nie zna  niczyjej przyszłości, zasada działania identyczna jak w przykładzie cyganki, demon stara się podsycić lęki człowieka by ten zmienił swoje postępowanie przeważnie tak by wpakować go w jeszcze gorsze problemy. To się nazywa MANIPULACJA.

Dlaczego bóg zakazuje człowiekowi zajmowaniem się czarami, wróżbami, wywoływaniem duchów ?

Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój.  (Ks. Powt. Prawa 18:9-14, Biblia Tysiąclecia) 

Ponieważ wszystkie te rzeczy o których tu pisałem pochodzą od  demonów, a wszelkie kontakty z nimi kończą się źle dla człowieka.

piątek, 01 sierpnia 2014

Wszyscy lekceważymy ten problem, spychamy możliwość istnienia takich istot daleko na margines zdrowego rozsądku. Uważamy że w erze lotów komicznych i komputerów, problem ten znikną, wraz z "postępem człowieka". Programy popularnonaukowe z kanału "Discovery", rozkminiają tematy w sposób naukowy, zmuszając nas do przyjęcia racjonalnej postawy.

Wystarczy że zbierze się trzech studentów, którzy w programie udają przed kamerą eksperymenty, potem "pseudo opinia" jakiegoś autorytetu, głównie publicysty naukowego, rzadziej światowego autorytetu "naukowego", najlepiej przykutego do wózka inwalidzkiego, bo wtedy nabiera to  aury wyroczni:).

Niestety taka jest cała prawda o tych pseudo naukowych wypocinach, które są sponsorowane przez rządy, naukowcy nie raz wypowiadali się za kulisami że występowali ta dla pieniędzy, bo to jest sowicie wynagradzane:

- no panie Dawkings,  pan wie co ma mówić , prawda?

   o tak, podważę wszystko co jest w Biblii, za 100 000 dolarów, no powiem jakiś dowcip o wierzących gratis, a nawet z przyjemnością.

- a pan panie Hawking ?

więc tak , za sam wjazd wózkiem liczę sobie 100 patoli .. sami rozumiecie panowie, walne jakąś bajeczkę  na końcu za następne sto patoli, załatwię wam moich studentów porobią za  pracujących naukowców i powiedzą co będziecie chcieli .

 

Cała prawda o dzisiejszej nauce, 90% co do nas trafia to bajki, 10% to tylko część prawdy.

Fabryka marzeń, prawie z nieograniczonymi funduszami, ma za zadanie kształtować naszą opinię na kluczowe tematy, tworzyć iluzję, że świat jest racjonalny, podczas gdy tak nie jest.

Tworzą całą rzeszę racjonalistów, którzy potem uważają się za wielce oświeconych, tworząc posty na internecie, negujące wszystko co nie zgadza się z tym co "zostało na sicie pseudo naukowców", pracujących dla mamony.  Owo sito nie jest przypadkiem, jest to narzędzie kontroli naszych umysłów, tworzą społeczeństwo które nie będzie się zastanawiało, nigdy więcej i nie będzie zadawało pytań.

- czy naprawdę żyjemy w wielkim wszechświecie?

- czy naprawdę wszystko powstało w wyniku wielkiego wybuchu?

Oczywiście nie będę się w tym poście zajmował tymi tematami, ale w następnych postach będę wam wyjawiał ciekawe rzeczy związane z kłamstwami "pseudonauki".

Jeśli chodzi o temat tak ważny jak temat demonów, samo istnienie zjawisk paranormalnych, które są wynikiem ich manifestacji, przestało być przez świat nauki zwalczane, naukowcy nie wypowiadają się oficjalnie, jednak "hollywood naukowy" zdaje się rozpędzać z tym tematem, oczywiście produkują masę śmiesznych programów z serii :

- łowcy duchów

- Investigation

Filmy te mają raczej zachęcać widzów do interesowania się parapsychologią niż przestrzeganiem przed prawdziwymi zagrożeniami wypływającymi z takich manifestacji.

W połączeniu z produkcjami Hollywoodu, propagującymi seriale o demonach i duchach, oraz magii, społeczeństwo wydaje się być powoli przygotowywane do zderzenia z prawdą na te tematy. Zderzenie to musi być przez nich kontrolowane, oczywiście nie mogą sobie pozwolić na jedno: by cała prawda wyszła na jaw.

                   demon

Dlaczego jesteśmy teraz zalewani nawałem filmów, programów  na tematy duchów, pod różną postacią, dokumentów, seriali, bajek czy horrorów.

Po pierwsze ilość zjawisk tego typu rośnie z roku na rok!

Po drugie, świat naszpikowany kamerami, urządzeniami nagrywającymi dźwięk czy obraz, dostarcza co raz więcej niezaprzeczalnych dowodów !

Po trzecie, nadchodzi czas kiedy sprawcy tych zjawisk, demony, przestaną działać z ukrycia i dostaną możliwość ujawnienia się !

Musicie również wiedzieć o jednej istotnej sprawie, by zrozumieć dlaczego zasypują nas tą propagandą. Elity rządzące tego świata prowadzą tajną współpracę z tymi istotami, oraz ich przywódcami zwanymi upadłymi aniołami.

Cała afera z UFO to nic innego jak zwykła dezinformacja, która była potrzebna by zamaskować dowody jakie wyciekały z tajnych baz USA. Dowodów na kontakty elit rządzących z DEMONAMI !!.

Wiem jak to brzmi dla kogoś kto pierwszy raz to słyszy, dlatego proszę obejrzeć ten krótki filmik:

 

 

KIM SA DEMONY I CZEGO CHCĄ ?

Tu będzie przydatna Biblia, ponieważ jest ona słowem Boga, który specjalnie nam ją zostawił by nie dać się oszukać, mimo że dokładnie nie wyjaśnia nam kim są demony, jednak daje nam pewne wskazówki.

Kiedy Bóg tworzył świat, stworzył istoty zwane przez nas aniołami, istoty te miały zadanie strzec dzieła Bożego, oraz stworzonego człowieka. Sama nazwa Anioł, w grece ἄγγελος, tłumaczy się jako posłaniec. Dokładnie takie miały zadanie te istoty Boskie.

Biblia dalej mówi nam że poszło coś nie tak, istoty anielskie zaczęły ingerować w dzieło Boga,

wykorzystywały swoją moc i pozycję nad ludźmi, najlepiej przytoczę tutaj fragment Księgi Henoha :

"1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: "Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci".
3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: "Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech".
4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: "Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku".
5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(...), Turiel, Jomiel, Araziel.
8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi. 7.
l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć." 

Jak wynika z tekstu wiemy już :

- przyczynę ingerencji w dzieło Stwórcy czyli kobiety ludzkie

- formalnie zawiązany spisek przeciwko Bogu

- wprowadzenie swojego zamiaru w życie

- opłakane konsekwencję tej ingerencji

Z Biblii wiemy że konsekwencją buntu aniołów było ukaranie ich przez Boga i zrzucenie ich na ziemię, następnie uwięzienie ich w otchłani.

Jednak potomstwo jakie się zrodziło z tych aniołów, nie będąc uświęcone przez Boga jako jego dzieło, okazało się niedoskonałe, nie dość że było ogromnego rozmiaru to jeszcze bezlitosne i wyniszczające dla rodzaju ludzkiego.

Co ciekawe są dowody kopalne na istnienie olbrzymów, obejrzyjcie te linki:


 

 

Nastąpiła demoralizacja ludzi i zwierząt, rodziły się hybrydy ludzi zwierząt oraz potomstwa upadłych aniołów z ludźmi, dokładnie o takich  stworzeniach opowiada mitologia grecka czy starożytnego Babilonu :

 

hybrydy zwierząt

 

Bóg nie mógł dopuścić by jego dzieło, ludzi i zwierzęta zostały wyniszczone przez

skutki "wybryków" upadłych aniołów, wybrał jedną rodzinę nieskalaną zepsuciem, umieścił ich w arce i zesłał potop, by zniszczyć to co nie było zapisane w "księdze stworzenia". Tą opowieść wszyscy pamiętamy z lekcji religii, ale mało kto ją rozumie i bierze poważnie.

Pytanie no dobra a co z demonami ?

Potop miał na celu jeden globalny reset, Noe uratował zwierzęta które były czyste genetycznie i rozpoczął zaludnianie ziemi. Jednak olbrzymy pojawiły się po potopie jak wiemy z ksiąg Mojżesza, znowu zaczynały panować nad  ludźmi, to dawni mocarze.

Demony powstały po śmierci potomstwa i hybryd w potopie, zapisane w księdze, zachowały swoje cechy po swoich przodkach aniołach, czyli powłokę duchową. J Wiemy z Biblii, że człowiek po śmierci nie staje się duchem tylko zasypia, czekając na zmartwychwstanie. Nigdzie nie jest napisane że duch człowieka wędruje po ziemi albo idzie do nieba, jesteśmy istotami cielesnymi. Jednak duchy gigantów i hybryd po śmierci została na ziemi prowadząc niewidzialny plan.

To one są odpowiedzialne za wszystkie religie pogańskie:

- animizm

- duchy przodków

- bogowie pogańskich cywilizacji

Wszystkie nauki Indian, buddystów, cała bajka o wędrówce dusz, czy reinkarnacja to są kłamstwa demonów. Kościół Rzymsko - Katolicki również opiera się na tych naukach, wymyślając dogmaty czyśćca, wprowadzili pogańskie obyczaje "obłaskiwania" dusz zmarłych, które tak na prawdę duszami DEMONÓW a nie naszych przodków !!!

Bardzo ważne  by nie bagatelizować tego tematu, demony to kłamliwe i szczerze nienawidzące nas istoty, nienawidzą nas za to że jesteśmy dziełem Boga, i my mamy szanse osiągnąć życie wieczne a ich czeka zagłada. Prawdopodobnie gdy by mogły zniszczyły by nas w jeden dzień, Isus Chrystus otrzymał moc od Boga, by zaprowadzić ostateczny porządek na świecie z tymi duchami oraz ich "tatusiami", którzy siedzą w otchłani.

Musicie wiedzieć że Stary testament jak i Nowy Testament przestrzegają nas i przygotowują nas na to wielkie wydarzenie czyli sąd nad światem. Dlatego ważne jest : starajcie się przeczytać Biblię, by przekonać się samemu, że to nie są żarty. 

w kościele tego nie usłyszycie, ponieważ oni dawno wybrali szatana w zamian za Stwórce tego świata, wybrali pogańskie ceremonie i bałwochwalstwo, które było miłe zawsze demonom i  szatanowi !!

Jeśli traktujesz poważnie to co tu napisałem, lub jesteś zainteresowany

zapraszam przeczytaj artykuł pod linkiem niżej, on wyjaśni tobie, o co demony tak walczą i czego nam zazdroszczą !

link

 zapraszam również na blogi  w linkach mojej strony.


 

 

środa, 30 lipca 2014

Szukanie prawdy

Już widzę wasze zdziwienie :) czy uda się nam pogodzić trzy odmienne światy, czy raczej poglądy na otaczającą nas rzeczywistość

Dwa lata temu, kiedy zaczynałem moje prywatne śledztwo w sprawie tych dziwnych zjawisk, byłem nastawiony na badanie głownie UFO, ponieważ jak wiecie w mediach "trąbią" o tym od lat pięćdziesiątych. 

Jednak kiedy zacząłem śledzić różne opinie i artykuły, kolejno natrafiałem na nowe tropy,okazało się że oprócz zwykłych szarych ufoków, pojawiły się ludzie jaszczury, Astan Seran wraz z jego galaktyczną armią która ma bronić ziemi, Anunaki i ich planeta X.


Początkowo postanowiłem wrzucić to "towarzystwo" do jednego wora  i nadać pieczęć : "Sprawdzone UFO to goście z kosmosu".

Jednak nie dawało mi spokoju pewien fakt, w trakcie poszukiwań natrafiałem na materiały związane z opętaniami przez demony, to burzyło moje dotychczasowe poglądy, znani wykładowcy od  NEW AGE raczej unikali tematu, albo starali się je podczepić  pod tak zwane "channelingi", lub programowanie Reptilian ( ludzie jaszczury, węże ).

Więc postanowiłem podzielić wszystko na trzy grupy :

- UFO - szaraki które przybyły z dalekiej gwiazdy i starają się nas   podporządkować i wykorzystywać

 

Szaraki

- Repilian Agenda - czyli wszystko o czym mówi i pisze David Icke, główny propagator tej teorii, dla tych którzy nie znają tematu Reptilianie to rasa obcych, która kiedyś mieszkała na powierzchni ziemi ale gdzieś poleciała by wrócić po długim czasie znowu na ziemię. A tu nagle jacyś ludzie na ich planecie !. Rzekomo inna dobra rasa "rozplemiła" nas, podczas nieobecności wężowych gospodarzy :).

 

Reptilian

 

 

Według Dawida Icka, od momentu powrotu Reptylian, które miało niby miejsce  jakieś 10 000 lat temu, zaczyna się klęska ludzi, obecnie starają się nas wyniszczyć technologią która ma spowodować nasze wyniszczenie, planują NWO

Zamieniają się w ludzi i ukrywają się w ludzkiej postaci, stojąc za największymi politykami, rodzinami królewskimi świata, oraz społecznością Iluminati.

- demony, oraz upadłe anioły. Z biblii wiemy że część aniołów stała się nieposłuszna Bogu i poczynała sobie z ziemskimi kobietami, płodząc potomstwo, tak zwanych olbrzymów, które później stało się demonami. Upadłe anioły zaś zostały uwięzione w otchłani.

 

upadłe anioły i demony

Więc tak sklasyfikowałem na trzy poglądy które były filarami mojego śledztwa. Szukałem cech wspólnych, wzajemnych korelacji, szybko okazało się że są i to powalające !!

Ku mojemu zdziwieniu, okazało się że propagatorzy UFO jak i również Dawid Icke, wskazywali  źródło na swoje dowody właśnie Biblię !. Wiedziałem że muszę przeczytać tą starą księgę, by się dowiedzieć więcej.

Czytałem ją pod kątem:

"ok przeczytam co ciekawsze fragmenty, upewnię się że Dawid Icke mówiąc o wężu z Edenu widział Reptyliana, Däniken wszędzie gdzie mowa o "Chwale Pana", widzi statek kosmiczny, i pewnie obaj mają rację, zapewne i ja dojdę do takich wniosków jak oni."

Czytanie Biblii .. jako sposób na dowiedzenie się czegokolwiek cennego o tym świecie  okazało się dla mnie zbawienne !!

Tak moi drodzy, okazało się że nie trzeba żadnych teleskopów, satelit, tajemnych ksiąg wedyjskich, włamywania się do "strefy 51" by zbliżyć się do prawdy.

Wystarczy otworzyć tą wyśmiewaną przez wielu księgę i przeczytać, a zobaczycie kłamstwo tego świata, jak skomle w obawie że znacie prawdę.

Przypomnijmy sobie teraz tytuł jaki nadałem temu postowi:

"Czy istnieje wspólny mianownik dla: UFO, reptylian, objawień maryjnych?"

Tak istnieje wspólny mianownik, są nimi Demony i ten który wydaje im rozkazy SZATAN !

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów na ten temat, zapraszam pod ten lin najpierw : link

inne przydatne linki:

coś o projekcie Blue Beam

https://www.youtube.com/watch?v=965XgQAcjfY

Rozpocznij własne dochodzenie, czasu jest mało, jeśli zdecydujesz się zacząć czytać Biblię by się przekonać sam, poproś w krótkiej modlitwie Isusa Chrystusa, o zrozumienie tej księgi, jest to ważne, nawet jeśli  miała by być to pierwsza twoja modlitwa w TWOIM ŻYCIU.

Korzystaj z hiperłączy w tekstach by dowiadywać się więcej !!poniedziałek, 28 lipca 2014Papież Kościoła katolickiego, oprócz wielu tytułów jakimi jest oficjalnie nazywany, posiada również pewien tytuł który jest najczęściej używany przez wiernych tego kościoła ale i nie tylko.

typowy "Ojciec Święty"


"OJCZE ŚWIĘTY", tak zwracają się pielgrzymi przybywający z różnych stron świata, skandują głośno przed oknem papieskim na Placu Św. Piotra.

Święty w języku hebrajskim ( godesz ), oznacza "Oddzielony", dla starożytnych Izraelitów, człowiek noszący to miano musiał żyć ściśle według przykazań bożych, nie bacząc na radości życia i wygody wybierał życie ubogiego człowieka, bardzo często mieszkał na odludziu i przeważnie był prorokiem, czyli miał dar przekazywania słowa od samego Boga ludziom. Osoba taka jak np. Prorok Eliasz który żył około 1000 lat p.n.e. w Izraelu, posiadał moc którą dał mu Bóg , by odwieść lud od ścieżek pogańskich religii, pokazując moc prawdziwego Boga, dokonując widowiskowych czynów, dzięki nim uwierzytelniał siebie jako posłańca bożego oraz prawdziwego Stwórce.

 

Wyraz Święty w Starym Testamencie nie jest szczodrze używany, nie każdy zasługiwał na to miano, musiał to być tylko wyjątkowy człowiek , wierny swojemu Bogu, który się wyróżniał tym że Bóg przez niego mówił oraz czynił, dlatego był oddzielony od reszty społeczeństwa.
Najlepszy przykład świętych można znaleźć w Księdze Daniela, gdzie trzech świętych zostało wrzuconych do pieca przez Władce Babilonu, za to że nie chcieli oddać pokłonu złotemu posągowi którego pogański lud Babilonu uważał za swojego boga. Bóg ochronił trzech wiernych mu ludzi, tak że ogień ich nie trawił, a tamci jeszcze sobie chodzili po w środku pieca, a ci którzy ich tam wrzucili nie mogli na 5 m nawet podejść taki był żar od niego.
Jak sami widzicie być świętym nie jest to lekkie życie

Sam Bóg jest nazywany jest jako ŚWIĘTY IZRAELSKI, czyli Stwórca również nosi to miano, jest pierwszym świętym i największym z nich,
dlatego że przez swoją doskonałość odróżnia się od wszystkich, a ludzie tacy jak Eliasz, byli tylko mu podobni, każdy który wyrzeknie się świata i wszystkiego co on mu oferuje, dla samego Boga jest podobny świętemu, czyli Bogu.
Co jednak mówi nam Nowy testament czyli okres Isusa Chrystusa i jego pobytu na tym świecie?. W ewangeliach Mateusza Marka i Jana, mowa jest o świętych w znaczeniu :

- którzy umarli za Chrystusa
- ludzie trzymający się przykazań , nie poddający się w ciężkich chwilach, znoszących wszelkie cierpienia jakie niosło ze sobą w ówczesnym czasie, samo przyznanie się do bycia wiernym naukom Jego.

CZY PAPIEŻ zasługuje na miano ŚWIĘTEGO ?

 

zastanówmy się:
Mówi się że papieże poświęcają swoje życie służbę kościołowi czy posłannictwu samego Chrystusa...

czy na pewno wyrzekli się tego świata?, czy mieszkają na odludziu odziani w proste,skromne szaty?

odludzie ojca świętego


czy gardzą bogactwem tego świata oraz władzą ?

 

Ojciec Święty n"najniższy z wszystkich i sługa"

 

czy kroczą drogą przykazań Boga, i Chrystusa, którego zowią się ZASTĘPCAMI?

 

Ojciec święty niańczy pogańskie  religie


Czy papież robi cuda jak Eliasz, dając świadectwo tym samym że Bóg wybrał go za swoją wyrocznie?

Czy wrzuceni do pieca nie spalą się na popiół ?

Czy cierpieli kiedyś prześladowania lub zostali zabici z powodu dawania świadectwa o Isusie Chrystusie?

 

ODPOWIEDZ : NIE

Teraz najciekawsze, a może chociaż zasługują na miano OJCA?

fragment Ewangelii Mateusza, proszę skoncentrujcie się i przeczytajcie :

"(1) Wtedy Isus przemówił do ludu i do uczniów swoich tymi słowy:

(2) Na mównicy Mojżeszowej zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze.

(3) Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią.

(4) Bo wiążą ciężkie brzemiona i kładą na barki ludzkie, ale sami nawet palcem swoim nie chcą ich ruszyć.

(5) A wszystkie uczynki swoje pełnią, bo chcą, aby ich ludzie widzieli. Poszerzają bowiem swoje rzemyki modlitewne i wydłużają frędzle szat swoich.

(6) Lubią też pierwsze miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach,

(7) I pozdrowienia na rynkach, i tytułowanie ich przez ludzi: Rabbi.

(8) Ale wy nie pozwalajcie się nazywać Rabbi, bo jeden tylko jest - Nauczyciel wasz, Chrystus, a wy wszyscy jesteście braćmi.

(9) Nikogo też na ziemi nie nazywajcie OJCEM SWOIM; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

(10) Ani nie pozwalajcie się nazywać przewodnikami, gdyż jeden jest przewodnik wasz, Chrystus.

(11) Kto zaś jest największy pośród was, niech będzie sługą waszym,

 

Zwróćcie uwagę : NIKOGO TEŻ NA ZIEMI NIE NAZYWAJCIE OJCEM SWOIM...... dlaczego ?

Dlatego że Bóg i Stwórca tego świata jest Ojcem wszystkiego co żyje.
On stworzył najpierw Adama i Ewę, potem z nich zrodzili się nasi przodkowie, dziadkowie i rodzice, potem my.

Czy papież stworzył Adama?

Czy chociaż jest waszym biologicznym "ziemskim" ojcem ?

Więc dlaczego każą sobie mówić do siebie OJCZE ŚWIĘTY !!!!

Czy są Zastępcami Chrystusa? jak się zwą?

Dowiecie się następnym poście
-----------------------------------------
gwoli wyjaśnienia :
jeśli ktoś jest ciekawy dlaczego używam imienia Isus a nie Jezus odsyłam was do ciekawego artykułu który wyjaśnia kwestię usa PRAWDZIWEGO IMIENIA Chrystusa :
http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm
-----------------------------------------
C.D.N.


Na początek najbardziej kłamliwa seria filmu dokumentalnego na temat rzekomej wojny Chrześcijan z islamem.
Jest to propaganda zainicjowana potajemnie przez Rządy Światowe, w celu wywołania niezwykle krwawej wojny na tle religijnym, która ma uwypuklić "bezsens wszystkich religii", wykorzystują do tego świat islamski, w tym filmie propagandowym starają wzbudzić w islamistach niechęć i nienawiść do chrześcijan, na podstawie cytatów z koranu i proroctw, pokazują że chrześcijanie są zagrożeniem i źródłem zła.

Co ciekawe w filmie autor zachęca europejczyków do przyłączenia się do islamu, kierując się słowami proroctwa z koranu, które mówi o tym że wielu byłych chrześcijan będzie walczyć ramie w ramie.

Jedyna rzecz jaka się zgadza w tym filmie to to że Watykan jest siedliskiem szatana. Niestety nie wiedzą że ich religia jest kontrolowana również z Watykanu !!

https://www.youtube.com/watch?v=cCZP6BBvVUs


1 , 2 , 3 , 4 , 5